Vaniila Dance zespół na każdą okazję

Vaniila Dance to dwóch zwariowanych chłopaków Grzegorz oraz Szymon których udało nam się poznać już jakiś czas temu.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Imprezy z chłopakami z Vaniila Dance są zawsze energiczne i żywiołowe, pełne emocji czy też po prostu dobrej zabawy. Kierują się zawsze hasłem „albo grubo albo wcale!”.

Jak sami niejednokrotnie już mówili przy każdej okazji „z nami nie ma lipy!!!” Grają dla ludzi, a nie dla siebie, stąd też wielki szacunek do naszych odbiorców jak i staranie o pełen profesjonalizm i robienie muzyki z pasją, a nie z łaską.

Zespół muzyczny Vaniila Dance na polskim rynku muzycznym istnieje od 2012 roku. Od początku swojej działalności zespół wydał kilka singli oraz promocyjny krążek, na którym to znajdują się wszystkie dotychczasowe produkcje zespołu. Krążek ten również był nagrodą w naszym konkursie.

Zespół Vaniila Dance ma na swoim dorobku wiele świetnych i bardzo tanecznych numerów, które można usłyszeć w wielu radiach oraz portalach gdzie prezentowana jest muzyka disco & dance, natomiast klipy zespołu emitowane są na antenach:
Polo TV, TV Disco, ITV czy Disco Polo Music (Polsat).

Zespół Vaniila Dance zbierał wieloletnie doświadczenie występując na imprezach okolicznościowych oraz na wielu koncertach wraz ze znanymi zespołami z branży disco polo & dance takimi jak: After Party, Piękni i Młodzi, Diadem, Lukash, Q-bass, Mega Dance, Focus, Weekend, B-qll, Effect, Pudzian Band, Extazy, Basta, Faster, Dance Express, Kalimero, Tomasz Niecik, 4Ever, Camasutra, Bobi, Masters, Allegro Dance, Systematic, Dr.Maniana, Defis, Casandra, Shantel, Drossel.

Źródło: NewsDiscoPolo.info

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz