Exaited

Exaited to polski zespół disco polo założony w 2006 r. Z 7 albumami na koncie, współpracowali z wieloma artystami, zdobywając nagrody na festiwalach.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Exaited to polski zespół grający w gatunku disco polo, który powstał w 2006 roku.

Początki i osiągnięcia:

Kapela „Exaited” została założona przez Agnieszkę Drewnicką oraz Tomasza Sidoruka w 2006 roku.

W ciągu lat swojej działalności, zespół wydał 7 albumów, z których pochodzą takie hity jak: „Dziś ci to powiem”, „Tylko ciebie”, „Daj, daj, daj”, „Pokochaj mnie jeszcze raz”, „Nie unikaj”, „Będę”, „Kochać to nie grzech”, „Już mnie nie jarasz”, „Taka prawda” i „Kawałek nieba”. Współpracowali również z innymi artystami, co zaowocowało piosenkami takimi jak „W sercu mi graj” (wspólnie z zespołem Akcent) oraz „Zakochaj się we mnie” (w duecie z Maciejem Smolińskim dla Polo TV).

Jednym z ważniejszych osiągnięć zespołu było zdobycie pierwszego miejsca na XX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie w 2015 roku za utwór „Zakochaj się we mnie”, wykonywany wspólnie z Maciejem Smolińskim.

Kontakt z zespołem

na skróty

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 705


Reklama

Dodaj komentarz