Cristo Dance

Akcent – polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim na przełomie 1989 i 1990.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Cristo Dance to dynamiczny zespół muzyczny, w skład którego wchodzi charyzmatyczny lider – Krzysztof, będący jednocześnie wokalistą, jak i twórcą tekstów oraz muzyki. Zespół to także Rafał, niezwykle energetyczny perkusista, oraz Wiktoria, która jako DJ dodaje uroku zespołowi. Nowym, młodym i obiecującym członkiem jest saksofonista Karol.

Zespół oferuje możliwość rozszerzenia swojego składu o sekcję taneczną i dodatkowe instrumenty na życzenie.

Na scenie, Cristo Dance priorytetowo traktuje interakcję z publicznością, prezentując swobodnie i z energią repertuar z gatunku Disco Polo i Dance. Dzięki wieloletniej pracy na scenach weselnych i doświadczeniu Krzysztofa jako wodzireja, zespół wypracował wyjątkowo energetyczny styl występów. Ich autorskie utwory cieszą się dynamiczną i entuzjastyczną reakcją publiczności na koncertach i żywych występach.

Kontakt z zespołem

na skróty

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 586


Reklama

Dodaj komentarz