Sławomir i Kajra: Raczej nie dzielimy się naszym życiem prywatnym, ale w teledysku do utworu „Kolorowy film” jest dużo o nas

Sławomir i Kajra kończą rok premierą 'Kolorowego filmu', singla sumującego karierę, z sylwestrowym występem w TVP2 i teledyskiem pełnym osobistych chwil.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Artyści zamierzają zakończyć mijający rok premierą swojego nowego utworu. Jak podkreślają, „Kolorowy film” to wyjątkowy singiel podsumowujący ich dotychczasową karierę muzyczną. Mają więc nadzieję, że będzie to nie lada gratka dla tych, którzy zdecydują się spędzić sylwestrowy wieczór z telewizyjną Dwójką. Sławomir i Kajra są już w Zakopanem, gdzie trwają próby do tego widowiska. Piosenkarka nie kryje również swojej ekscytacji przygotowanymi specjalnie dla nich zmysłowymi kreacjami, które ociekają cekinami i pobudzają wyobraźnię.

– Na ogromnej scenie w Zakopanem po raz pierwszy zaśpiewamy utwór pod tytułem „Kolorowy film”. Tę piosenkę szykujemy już od kilku miesięcy. Zapraszamy państwa również do tego, żeby zobaczyć teledysk, bo będzie tam trochę bardzo osobistych, prywatnych i ważnych dla nas momentów  – mówi agencji Newseria Lifestyle Sławomir.

– Właściwie ten teledysk powstawał od 10 lat, czyli od momentu istnienia Sławomira. Jest dla nas bardzo ważny, bardzo osobisty i wreszcie chyba też odpowiada na pytanie, co z nami Sławomir w końcu będzie. Teraz się więc Państwo po prostu wszystkiego dowiedzą – mówi Kajra.

W ciągu ostatniej dekady kariera sceniczna Sławomira nabrała szybkiego tempa. Wokalista i jego żona wystąpili na wielu scenach w Polsce i za granicą, wzięli udział w różnych festiwalach i widowiskach telewizyjnych, wypromowali przeboje, które mają miliony odsłon w serwisie YouTube, i zyskali sympatię fanów. W swoim prywatnym archiwum artyści mają więc wiele materiałów wspomnieniowych i nie ukrywają, że niełatwo było wybrać do teledysku zaledwie kilkanaście pamiątkowych kadrów.

– Myślę, że ten tytuł „Kolorowy film” oddaje to, co się działo u nas w ostatnich latach. Ale będzie też niespodzianka – wielka gwiazda, która właśnie wystąpi w naszym teledysku, tak że bądźcie na bieżąco, subskrybujcie i nie przegapcie – zachęca Sławomir.

– To jest bardzo zakulisowy teledysk. Myślę, że czegoś takiego państwo jeszcze u nas nie widzieliście. My generalnie raczej nie dzielimy się naszym życiem prywatnym, ale tam po prostu będzie grubo. I mam nadzieję, że będzie też odpowiedzią na to, jak tak naprawdę mamy się w naszym związku i na czym to nasze bycie razem polega – mówi Kajra.

31 grudnia Sławomir i Kajra po raz kolejny już wystąpią na scenie „Sylwestra marzeń z Dwójką”, organizowanego w zimowej stolicy Polski. Cieszą się, że znaleźli się w gronie artystów wyróżnionych przez TVP i jak podkreślają, zależy im na tym, by nie zawieść oczekiwań twórców widowiska i swoich fanów.

– Przygotowania trwają już od kilku miesięcy, bo to jest wybór repertuaru, premierowy utwór, zagramy też „Cudowronka”, czyli piosenkę, która powstała na moje 40. urodziny, a że podobno czterdziestkę świętuje się cały rok, to myślę, że będzie to takie huczne zakończenie. Wszyscy bardzo solidnie przygotowują się do tego występu, bo zależy nam na tym, żeby to była wyjątkowa noc i żeby państwo dostali rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie – mówi Sławomir.

Kajra zdradza też, że na tę okazję zostały przygotowane specjalne kreacje, które na pewno zrobią na widzach i na publiczności w Zakopanem ogromne wrażenie.

– Oj, będą diamenty, no i złoto oczywiście będzie i będzie bardzo niegrzecznie. Kreacje Sławomira są szyte przez najlepszych krawców w Polsce, więc myślę, że też będzie lśnił – mówi wokalistka.

Sławomir podkreśla, że lubi świętować Sylwestra właśnie na scenie i ma to dla niego dość symboliczny wydźwięk.

– Dla nas to jest taki moment, kiedy podsumowujemy cały rok koncertowy, a tych koncertów w tym roku było bardzo dużo i bardzo się cieszymy z tych wszystkich spotkań. I wiem, że są fani, którzy specjalnie jadą na Sylwestra do Zakopanego, żeby właśnie nas na żywo zobaczyć, czekają na „Miłość w Zakopanem”, czekają na „Cudowronka” i na premierę – dodaje.

Transmisja koncertu sylwestrowego z Zakopanego na antenie TVP2 od godziny 19.50. Widowisko pokażą także TVP1 i TVP Polonia. Podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką” wystąpi 29 artystów, wśród nich Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Blanka, Cleo, Viki Gabor i Zenon Martyniuk.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz