O nas

Jest rok 2013 – mieszkający w Bydgoszczy Paweł Deluga wciela w życie swój pomysł na otworzenie Portalu Disco Polo. Tak też się staje i powstaje jeden z pierwszych portali disco polo w sieci NewsDiscoPolo.cba.pl. Notabene ciągle jest i działa lecz zmieniony został jego format i wygląd. Musimy jeszcze nad nim popracować 🙂

Pierwszym zamysłem miał być format strony/portalu – teledyski. Utwory które podobają się twórcy strony. Jednak po kilku miesiącach stwierdził, że to raczej czytelnicy powinni wybierać co chcą czytać i oglądać na stronie. I tak powstał portal NewsDiscoPolo.info

W przeciągu kilku miesięcy swojego działania na serwerze cba.pl generował dzięki Wam moi drodzy kilka tysięcy wejść miesięcznie. Dlatego też postanowiliśmy wykupić serwer oraz domenę.

Co to ma wspólnego z naszym obecnym serwisem? Jak się okazuje SPORO! Po prostu chcieliśmy pochwalić się naszymi korzeniami 🙂 Ale teraz tak na serio.

newsdiscopolo.info to Ogólnopolski Portal Disco Polo

Portal  NewsDiscoPolo  jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Nasz portal skupia się na pomocy osobom, zespołom które chcą rozwinąć swój talent lub dopiero stawiają pierwsze kroki w muzyce. Od początku istnienia naszej marki naszą misją było pomaganie bezpłatnie, skutecznie i fachowo. Prowadząc taki rodzaj działalności potrzebujesz partnera, któremu będziesz mógł zaufać w każdej kwestii i który będzie bezbłędnie wykonywać swoje zadania. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej działalności bez tracenia czasu na mało profesjonalne portale, które w rzeczywistości nic nie wnoszą. Teraz jesteś w stanie odzyskać nie tylko swój czas: zyskasz także prawdziwego partnera i chęci do promowania swojej marki. Pamiętaj – dobry serwis może być też dobrym partnerem.

Potrzeba dotarcia do dużej ilości użytkowników to przede wszystkim dążenie każdego zespołu. W związku z tym, kiedy zgłosisz się do nas, pomożemy Ci dotrzeć do naszych czytelników, wybierając dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie. Zadbamy o to byś nie zginął w gąszczu tysięcy innych zespołów.

Naszym celem jest promowanie muzyki Disco Polo, zwłaszcza tym, którzy lubią ten nurt i chętnie ją słuchają. Pragniemy pokazać społeczeństwu, że nasze też jest piękne. Nasz portal może być alternatywą do słuchania tego gatunku muzyki.

Pozwolimy Ci nawiązać bezcenne znajomości z ludźmi, którzy lubią słuchać Disco Polo. Możemy razem tworzyć nasz portal. Jeśli posiadasz zespół chętnie nawiążemy współpracę z obopólną korzyścią. Zadbamy o promocję twojej twórczości.

Na naszym portalu czeka na Ciebie mnóstwo muzyki, ciekawe wywiady i moc informacji . Zapraszamy serdecznie.

Dlaczego warto wybrać nasz portal?

Czytelne i dogodne warunki współpracy.

Uczciwość i bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji.

Co najważniejsze u nas są prawdziwi czytelnicy, my nie kupujemy czytelników by potem chwalić się nimi 🙂

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

*Bardzo ważne info dla zawistnych portali!

Teksty piosenek są tylko i wyłącznie własnością zespołów. Publikowane teksty piosenek są tylko i wyłącznie naszą interpretacją wizualną, przypadkowa zbieżność występowania kropek i przecinków nie oznacza kopiowania ich. Wszak nie będziemy zmieniać tego i szukać po portalach tekstów bo być może są przedstawione w ten sam sposób. Osoby które być może są mało inteligentne (tu do właścicieli tych portali) Proszę przyjąć do wiadomości że do nas zespoły również przesyłają swoje teksty. Nas nie obchodzi skąd zespół to skopiuje i czy nie wysyła tekstów takich samych do wielu portali. Powtórzmy: TEKST PIOSENKI JEST WŁASNOŚCIĄ TWÓRCY A NIE PORTALU!