Kim jesteśmy?

NewsDiscoPolo.info to portal, który z pasją propaguje muzykę i artystów Disco Polo, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Nasza misja polega na dostarczaniu czytelnikom aktualnych, świeżych i interesujących treści związanych z kochaną przez nas muzyką taneczną.

Nasz zespół

Za kulisami NewsDiscoPolo.info stoją prawdziwi pasjonaci Disco Polo. Obserwują oni na bieżąco wszystkie nowości i najważniejsze informacje ze świata tej muzyki. Dzięki naszemu zespołowi, na stronie znajdziesz aktualne wiadomości, ciekawe artykuły, rzetelne recenzje płyt oraz koncertów. Dodatkowo przygotowujemy dla Ciebie darmowe i legalne mp3 do pobrania. Profesjonalizm i doświadczenie naszej ekipy sprawiają, że NewsDiscoPolo.info to jedno z czołowych miejsc w sieci poświęconych muzyce Disco Polo.

Współpraca z zespołami

Jesteśmy dumni z naszych relacji z wieloma znanymi, ale także początkującymi zespołami Disco Polo. To dzięki nim możemy prezentować premiery, zapowiedzi oraz wiele ekskluzywnych materiałów. Jeśli jesteś fanem Disco Polo, nasz portal został stworzony z myślą właśnie o Tobie!

Skład redakcji

Naszą redakcję tworzą…

Paweł

CEO

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

ARTYKUŁY

Nina

FOTOGRAF

Nina, jako fotograf w magazynie Disco Polo, uwiecznia najważniejsze chwile z życia sceny muzycznej. Jej zdolność do złapania emocji i energii tego gatunku czyni ją niezastąpioną w naszym zespole.

MATERIAŁY

Piotr

COPYWRITER

Piotr jest utalentowanym copywriterem w magazynie Disco Polo, tworząc teksty, które rezonują z sercami fanów tego gatunku. Jego kreacje łączą wiedzę muzyczną z mistrzowskim piórem, oddając ducha Disco Polo.

ARTYKUŁY

Magda

COPYWRITER

Magda to zdolny copywriter w magazynie Disco Polo, gdzie ze swą kreatywnością i pasją do słowa tworzy zachwycające treści. Jej teksty oddają esencję muzyki Disco Polo, łącząc informacje z emocjami czytelników.

ARTYKUŁY

Partnerzy