4Ever

4Ever - polski zespół disco polo. Ikony gatunku z niezapomnianymi hitami. Pasja, rytm i energia w każdym utworze.
Podziel się swoją opinią
Reklama

4Ever to znany polski zespół disco polo, założony w Białymstoku w 2002 roku przez wokalistę Rafała Woźniewskiego.

Historia

Jego muzyczna przygoda rozpoczęła się już rok wcześniej, gdy debiutował utworem „Kochanków miałaś wielu” w programie Disco Polo Live w Polsacie. Założyciele zespołu, oprócz Rafała, to Wojciech Siemianowski, Robert Ciborski i Adam Łazowski. Szybko po debiucie, ich utwór „Lato” zdobył tytuł „Hitu Festiwalu” podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie. Jeszcze w tym samym roku premierę miał ich pierwszy album „Miłość Cię zabiła”. Teledysk do głównego utworu miał swoje pierwsze pokazy tylko online, z powodu zakończenia emisji Disco Polo Live na Polsacie.

2003 przyniósł im kolejny hit – „Jesteś sensem”. W 2004 roku ukazał się singiel „An Angel”, będący coverem utworu grupy Plasma, wzbogacony o polskie zwrotki. Rok później zadebiutowali z albumem „Najlepszy moment”, zawierającym zarówno nowości, jak i covery, w tym popularny „Głupie kłamstwa” grupy Beat Magic. Za ten utwór zdobyli w 2005 roku „Nagrodę Publiczności” na festiwalu w Ostródzie.

Choć zespół z początku współpracował z wytwórnią Green Star, to w 2009 roku związał się z wydawnictwem Folk, gdzie wydał swoje najnowsze dzieło. Do tej pory na swoim koncie mają cztery albumy.

Kontakt z zespołem

na skróty

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 705


Reklama

Dodaj komentarz