Top Girls bez swojej gwiazdy. Czy to początek końca?

Zmiany w składzie Top Girls! Olga Siemieniecka zastępuje Justynę Lubas. Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej o nowym singlu zespołu.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Justyna Lubas, znana z zespołu Top Girls, poinformowała na Instagramie o swoim odejściu z grupy, tłumacząc decyzję sprawami rodzinnymi. Tymczasem na profilach społecznościowych formacji zaprezentowano nową wokalistkę.

Od 2015 roku zespół Top Girls prezentuje się na najbardziej prestiżowych scenach disco polo i dance, takich jak Roztańczony PGE Narodowy czy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. W 2021 roku dokonano zmian w składzie. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz opuściły formację i wspólnie tworzą jako Topky. Tymczasem do składu, obok Justyny Lubas, dołączyły Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura.

Zespół Top Girls doświadcza kolejnych zmian w składzie. Tym razem grupę opuszcza jej ostatnia założycielka, Justyna Lubas.

Justyna Lubas żegna się z zespołem Top Girls

Lubas podzieliła się z fanami ważnym komunikatem na Instagramie. Oto jego treść:

„Drodzy, chcę z Wami podzielić się istotną decyzją. Kończę swoją przygodę z zespołem Top Girls i wytwórnią Green Star. Zastanawiałam się nad tym pół roku. To nie było łatwe, ale CZAS NA ZMIANY. Często słyszę od Was, jak ważne jest spełnianie się, rozwijanie, bycie zgodnym z sobą i realizacja marzeń. I właśnie tę drogę wybieram”. – podaje w serwisie.

Artystka wyraziła także wdzięczność dla wytwórni Green Star i swoich koleżanek z zespołu. Zasugerowała również, że wkrótce przyniesie fanom miłe niespodzianki.

Przyszłość wokalistki Top Girls: Oto, co ujawniła!

W rozmowie z VOX FM, Lubas wyznała, iż postanowiła chwilę przystopować w kwestii kariery, by skupić się na życiu prywatnym. Podkreśliła, że obecnie jej priorytetem jest rodzina, w tym troska o babcię. Zaznaczyła również, że długo zastanawiała się nad swoją decyzją, którą ostatecznie podjęła już sześć miesięcy temu.

Na chwilę obecną sama artystka nie planuje całkowitego pożegnania ze sceną muzyczną. Jednakże nie jest pewna, czy powróci do świata disco polo, czy też rozpocznie solową karierę, bądź zaśpiewa w bardziej amatorskim charakterze.

Reakcja Top Girls na decyzję Justyny Lubas. Kto teraz w składzie zespołu?

Top Girls szybko przedstawiły nową członkinię zespołu. Olga Siemieniecka, siostra wokalistki Natalii, zastąpiła Justynę Lubas.

„Cieszymy się, że dołączyłaś do nas, Olga. Dziś rozpoczynasz swoją muzyczną podróż z Top Girls. Składamy serdeczne podziękowania Justynie Lubas za czas spędzony razem i życzymy jej kolejnych osiągnięć” – informuje zespół. Pierwszy singiel w odświeżonym składzie, „Kiedy mnie dotykasz”, zostanie zaprezentowany 3 listopada.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 705


Reklama

Dodaj komentarz