Gwiazdor Disco Polo nie żyje. Zmarł nagle w wieku 33 lat

Marcin Wiącek, DJ Rocko, nie żyje. Znany DJ opuścił nas po walce z ciężką chorobą. Wspominamy i żegnamy artystę.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Informację o śmierci Marcina Wiącka podał portal disco-polo.info. Muzyk, który był znany pod pseudonimem DJ Rocko, zmarł w wyniku nagłej i ciężkiej choroby, która jest utrzymywana w tajemnicy. Macin Wiązek współpracował z zespołem Pertti.

Bliscy i przyjaciele żegnają Marcina Wiącka

Śmierć muzyka wstrząsnęła rodziną, przyjaciółmi, a także fanami. Znajomi publikują w sieci zdjęcia z Marcinem i żegnają go we wzruszających wpisach.

Przyjacielu, żałuję, że mieliśmy tak mało czasu… nigdy Cię nie zapomnę. Do zobaczenia! – napisał jeden z przyjaciół muzyka, Albert Prządka, czyli Pertti.

To chyba jakiś sen niech mnie ktoś obudzi. Marcinku za wcześnie. Dziś odszedł jeden z najlepszych ludzi na tym świecie. Zawsze pomocny, wiecznie uśmiechnięty, człowiek od którego zaczęła się moja przygoda z DJ-ką to on mnie tym zaraził jestem mu mega wdzięczny. Dziękuję na zawsze w pamięci. ŻEGNAJ PRZYJACIELU – napisał inny przyjaciel.

Żona Marcina, Anna Wiącek, także pożegnała go czułymi słowami.

Z Tobą odeszła część mnie. Spoczywaj w pokoju Marcinku. Kochany, żegnaj kiedyś tam się spotkamy – napisała.

Pogrzeb Marcina Wiącka odbędzie się 5 listopada. Najpierw odbędzie się różaniec w kościele w Gończycach, a po nim Msza Święta. Potem ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Anna i Marcin znali się od lat. Para zaręczyła się w marcu 2011 roku, a w czerwcu 2012 roku wzięła ślub. W tym roku świętowała więc ósmą rocznicę ślubu. Trzy lata temu para powitała na świecie synka.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz