Ile lat ma śląska gwiazda? Teresa Werner kusi dekoltem na zdjęciach

Teresa Werner, ikona śląskiej sceny, znów zaskakuje. Fani zastanawiają się nad jej wiekiem!
Podziel się swoją opinią
Reklama

Teresa Werner jest niekwestionowaną legendą śląskiej sceny. Gwiazda regularnie wprawia w osłupienie swoich fanów, którzy próbują odgadnąć ile lat ma wokalistka.

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

– W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół „Śląsk” był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał – wspominała w rozmowie z Interią.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę „Spełnić marzenia” promowany singlem „Miłość jest piękna”

W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. „Dałabym ci dała”„Miłość jest piękna”„Szczęśliwi we dwoje”„Kocham swoje morze”, „Spełnić marzenia”„Trzeba zacząć żyć” i „Miłość to nie zabawa”. Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Na początku października 2020 r. na antenie Polo TV pojawił się program „Koncert życzeń z Teresą Werner”. Razem z Teresą Werner prowadzi go prezenter Polo TV – Maciej Smoliński. Od września emitowane są nowe odcinki.

Pod koniec 2021 roku wokalistka zagrała koncert podsumowujący dekadę jej kariery.

„Przez ostatnie 10 lat przemierzałam nasz piękny kraj setki razy. Zagrałam dla was tysiące koncertów w dużych miastach, miasteczkach i wsiach. Te 10 lat było dla mnie bardzo ważne. Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, którzy swoim pozytywnym myśleniem i wieloma talentami inspirowali mnie do jeszcze cięższej i bardziej wytrwałej pracy. To właśnie z wami przez te 10 lat budowałam mój sukces. Pamiętam o wszystkich, którzy okazali mi swoje wsparcie i na których mogę liczyć. Nie zawiodę was”- zadeklarowała wówczas Teresa Werner.

Gwiazda dodała też: „Z perspektywy czasu, wiem na pewno, że rozpoczęcie solowej kariery artystycznej to najlepsza decyzja w moim życiu.”

Teresa Werner kusi dekoltem!

Teresa Werner nie od dziś wie, jak rozpalić swoich fanów do czerwoności. 

Zdarza się, że mąż piosenkarki bywa zazdrosny, kiedy Werner publikuje zdjęcia, na których odsłania ciut więcej. Nie ma się co dziwić!

Na nowym zdjęciu odsłoniła dekolt, a fani ewidentnie są zachwyceni.

„Poszedłbym z Panią na kawę albo lody”, „Piękne wyglądasz”, „Co za biust” – czytamy.

Teresa Werner – kim jest mąż wokalistki?

Od 2010 r. mężem Teresy jest Wiesław Werner. W teledysku do piosenki „Szczęśliwi we dwoje” możemy podziwiać piosenkarkę i jej męża w scenerii Zamku w Mosznej.

– Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach – podkreślała wokalistka w rozmowie z Interią.

Z małżonkiem łączy ją wyjątkowa więź, o której niegdyś opowiadała w „Na Żywo”. „Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem, i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne” – podkreślała. Okazuje się, że do zawężenia ich relacji mogło nie dojść, bo przyszły małżonek dopiero po kilku latach znajomości zaprosił ją na kawę.

„Uważał, że jestem dla niego nieosiągalna. Dopiero później, po dłuższej znajomości przekonał się, że mogę odwzajemniać jego uczucie” – wspomina. Wiesław Werner jest najbardziej zazdrosny o zdjęcia, które jego żona pokazuje w sieci. „Zawsze doradza mi, by pokazywać w internecie te, na których jestem zasłonięta” – wyznała Teresa Werner w „Na Żywo”.

Nigdy jednak nie zdradziła tego, czym zajmuje się jej małżonek, aż do święta św. Floriana – patrona strażaków. Przy okazji złożyła życzenia wszystkim walczącym z ogniem i zamieściła zdjęcie męża w mundurze. Wiesław również jest strażakiem!

Teresa Werner – kim jest córka śląskiej piosenkarki?

Teresa Werner ma córkę Joannę, będącą owocem jej pierwszego małżeństwa. 

Joanna Garbos, bo tak nazywa się córka Teresy Werner, była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej, jednak później zdecydowała się na pracę w firmie farmaceutycznej.

„Staram się telefonicznie łączyć w wolnym czasie z córką, która mieszka w Częstochowie, z moją kochaną Asią. Jestem z niej tak dumna. Jak tylko o niej mówię, to się wzruszam. Ona też jest ze mnie dumna i jestem wdzięczna, że docenia to, co robię” – mówiła o córce w „Dzień Dobry TVN” gwiazda śląskiej piosenki.

Partner Asi, Beppe, jest Włochem. 

„Dzisiaj mój dom jest na wskroś nowoczesny, tak jest też urządzony. Trudno doszukiwać się tego wszystkiego co było w domu mojej babci, czy mamy. Tym bardziej, że łączy tradycję dwóch narodów, ze względu na obecność partnera mojej córki Asi, który jest rodowitym Włochem” – mówiła Annie Rzążewskiej w wywiadzie dla Interii Teresa Werner.

Pasją Joanny są podróże oraz konie, co widać choćby na Instagramie kobiety.

Teresa Werner – ile ma lat?

– Jestem urodzoną optymistką, niektórzy mówią, że szczęściarą. Faktem jest, że urodziłam się w czepku, ale czy to coś znaczy? Moje dzieciństwo miałam trudne, nie przelewało się w domu. Ojca straciłam zaraz po moim urodzeniu, mama wychowywała mnie sama, jednocześnie pracując. Musiałam od najmłodszych lat radzić sobie sama – wspominała.

– To mnie nauczyło, że w życiu nie jest ci dane wszystko na tacy, ale musisz zawalczyć, jeśli chcesz zdobyć coś więcej niż inni. Nigdy się nie zatrzymywałam, choć nieraz było ciężko, mój wrodzony optymizm nie pozwalał mi myśleć, że nie może być inaczej jak tylko dobrze. Kryzysy są i odchodzą. Nie można myśleć cały czas negatywnie, bo w ten sposób nie dopuszczamy do siebie tej dobrej aury. Sił nieraz mi brakowało, wtedy czerpałam z rezerw i szłam do przodu. Bez mojego mocnego charakteru i konsekwencji w tym co robię, nie było by mnie tutaj, gdzie dzisiaj jestem – przedstawia swoją filozofię Teresa Werner.

Najmocniej skrywaną tajemnicą Teresy Werner jest jej prawdziwy wiek – w sieci fani nieustająco spekulują na ten temat. 10 marca 2017 r. w Bieruniu odbył się urodzinowy koncert wokalistki, ale nie wiadomo, czy to właśnie wtedy przypada dokładna rocznica jej urodzin. Wokalistka na co dzień jest prowadzącą „Koncertu życzeń” w Polo TV

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz