Justyna Lubas solo w Tańczmy do rana

Justyna Lubas zachwyca solo w „Tańczmy do rana” - nowy rozdział byłej wokalistki Top Girls.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Teledysk debiutancki Justyny Lubas osiągnął już ponad 300 tys. wyświetleń. Utwór „Tańczmy do rana” stanowi jej pierwsze solowe dzieło po odejściu z zespołu Top Girls.

Początki zespołu Top Girls sięgają 2015 roku. Żeńska grupa zasłynęła występami na najważniejszych imprezach disco polo i dance, takich jak Roztańczony PGE Narodowy czy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. W 2021 roku nastąpiła zmiana składu grupy: Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz opuściły zespół, tworząc Topky, a do Justyny Lubas dołączyły nowe wokalistki: Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura.

Na początku listopada Justyna Lubas ogłosiła, że opuszcza zespół Top Girls (decyzję podjęła pół roku wcześniej). Jej miejsce w zespole zajęła Olga Siemieniecka, która jest prywatnie siostrą wokalistki zespołu, Natalii Siemienieckiej.

Justyna Lubas rozpoczęła karierę solową, czego dowodem jest jej debiutancka piosenka „Tańczmy do rana” dostępna w sieci wraz z teledyskiem (posłuchaj!). W ciągu dwóch dni klip zgromadził ponad 320 tys. odsłon. „’Tańczmy do rana’ to nie tylko taneczny numer, ale i opowieść o odwadze, nowych początkach i odkrywaniu własnej tożsamości artystycznej. Justyna, z charakterystyczną dla siebie energią, zaprasza słuchaczy do wspólnego świętowania tych chwil” – podano w opisie.

W teledysku współpracował z wokalistką znany tancerz, aktor (serial „Szkoła”) i popularny tiktoker (ponad 4,1 mln fanów) – Sebastian Kowalczyk.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 586


Reklama

Dodaj komentarz