Magdalena Narożna po operacji: Wzruszające słowa o ciąży i macierzyństwie

Magdalena Narożna już wcześniej wspominała o swojej operacji. Teraz postanowiła podzielić się przyczynami, dla których musiała przejść hospitalizację.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Magdalena Narożna, znana jako liderka zespołu disco polo Piękni i Młodzi, niedawno zdecydowała się na zmiany w swoim życiu, przyjmując zdrowszy styl bycia. Zmiany te były częściowo podyktowane jej stanem zdrowia. W marcu podzieliła się informacją o przeprowadzonej operacji, zapewniając swoich obserwatorów na Instagramie, że jej stan zdrowia się poprawia i że planuje szybko wrócić do pełni sił. W najnowszej rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, z jakimi dokładnie problemami zdrowotnymi się zmagała.

Magdalena Narożna zwycięża po operacji: Otwarcie o swoich zdrowotnych wyzwaniach

Magdalena Narożna cieszy się obecnie dobrą kondycją. „Czuję się fantastycznie. Dzisiaj ukończyłam moje pierwsze zawody. Chociaż nie udało mi się przebiec półmaratonu, do którego się przygotowywałam, to zaraz po nich przyjechałam tutaj” – mówiła w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post. Wyjawiła, że przez długi czas zmagała się z problemami zdrowotnymi, które lekceważyła. „Zdrowie zawsze było dla mnie priorytetem, mimo że często odkładałam leczenie na później. Zarówno koncerty, jak i ciągły pośpiech uniemożliwiały mi zajęcie się sobą. Teraz jestem szczęśliwa, że mogę powiedzieć, że mam to za sobą. Choć jestem trochę pocięta, to szybko wrócę do formy” – dodała. W rozmowie ujawniła również, jakie dolegliwości ją trapiły, i zaapelowała do swoich fanów.

Miałam poważne problemy związane z ciążą i trudnym porodem, które przez lata narastały. Od kiedy poświęciłam więcej czasu na zmianę swojego trybu życia i na sport, czuję się znakomicie. Dlatego apeluję do wszystkich: dbajcie o siebie

podkreśliła Magdalena Narożna

Magdalena Narożna triumfuje w biegu: „Radość jak u dziecka

Magdalena Narożna pokazała, że zdrowie i sport stały się dla niej priorytetem, startując w zawodach biegowych. Swoim osiągnięciem podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcie z biegu. To był jej pierwszy start w takiej rywalizacji od 15 lat. „Radość jest ogromna, czuję się jak dziecko. Zajęłam szóste miejsce w biegu na dystansie dziesięciu kilometrów i piąte w swojej kategorii wiekowej 30-39 lat” – z entuzjazmem relacjonowała.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz