Tomasz Niecik: stawki za koncerty i koszty nietypowej pasji

Tomasz Niecik - pasja za kulisami. Odkryj nieznane oblicze artysty, jego miłość do gołębi i wydatki na hobby.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie dochody mają znane postacie świata disco polo? Tomasz Niecik niedawno zdradził kilka szczegółów dotyczących swojego hobby. Jedno jest jasne: na pewno nie jest w grupie osób o skromnych zarobkach.

Tomasz Niecik zdobył popularność dzięki hitowi „Cztery osiemnastki”. Chociaż o nim nie mówi się już tak wiele jak dawniej, jego dochody nadal robią wrażenie. Jak się dowiedzieliśmy, miesięcznie wydaje na swoje pasje kwoty, które wielu mogłyby przyprawić o szok. Ile dokładnie zarabia? Lepiej usiądźcie przed przeczytaniem. Suma jest oszałamiająca.

Tomasz Niecik ma nietuzinkowe hobby, które budzi zazdrość u żony

Choć wiele osób kojarzy Tomka Niecika jako pełnego energii artystę, w domu jest przede wszystkim ciepłym i zaangażowanym mężczyzną. Jego pasją, która wyróżnia się na tle innych, jest hodowla gołębi. Jego kolekcja ptaków jest naprawdę imponująca, a wkład finansowy w to hobby jest znaczący. – Dla mnie gołębie to nie tylko hobby, ale i prawdziwa pasja. Traktuję je jak część rodziny, sama dbam o nie, rozmawiam, a czasami nawet śpiewam im. Moja żona czasami czuje się pominięta z powodu czasu, jaki im poświęcam, ale stara się to zrozumieć. Chcę pokazać dzieciom, jak ważna jest miłość do każdego stworzenia. Nasz synek chętnie dołącza do mnie w gołębniku – wyznał w „Super Expresie”.

Tomasz Niecik inwestuje znaczne sumy w swoją pasję. „Dla mnie to nie jest biznes”

Utrzymanie hodowli ptaków to niełatwe i kosztowne przedsięwzięcie. Tomasz Niecik przyznał, że wydaje miesięcznie aż pięć tysięcy złotych tylko na karmę dla swoich gołębi. To jednak tylko jedna z wielu pozycji na liście wydatków, do których należy doliczyć m.in. koszty ogrzewania, leczenia oraz utrzymania czystości. Całkowity koszt opieki nad ptakami sięga 12 tys. zł miesięcznie. W trakcie rozmowy artysta podkreślił, jak wiele pracy wkłada w utrzymanie swojego hobby. – Muszę oddać jeden koncert w miesiącu, by pokryć koszty związane z moimi ptakami, ale nie mam w tym żalu – dodał. – Moje gołębie nie są dla mnie źródłem dochodu. Chociaż nie sprzedaję ich, zdarza mi się je podarować osobom, które podzielają moją pasję. Dla mnie to kwestia serca, a nie zysku – podkreślił.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz