Beema – Najnowszy HIT od Zespołu Faster już dostępny!

Odkryj "BEEMA" - nowy hit Zespołu Faster! Hymn dla miłośników szybkich aut i nocnych przejażdżek.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Po długim oczekiwaniu, Zespół Faster ogłasza wielki powrót z nowym singlem, który z pewnością zelektryzuje rynek muzyczny. Od czasu wydania hitu „Bety w benzie” minęło już siedem lat, a fani z niecierpliwością wypatrywali kolejnych dzieł inspirowanych tym przełomowym utworem. Dziś, ich oczekiwania zostają spełnione.

„Beema” – Hymn dla miłośników szybkiej jazdy

Nowy utwór, zatytułowany „Beema”, już od pierwszych taktów zapowiada się jako hymn dla wszystkich miłośników szybkich samochodów i nocnych eskapad. Utwór, pełen klubowych bitów, jest idealnym towarzyszem niezapomnianych przejażdżek po zmroku.

Wizualna strona singla

Teledysk do „Beemy” to prawdziwa uczta dla oczu. W klipie można podziwiać luksusowe samochody oraz piękne tancerki, które w rytm muzyki dodają klipowi dynamiki. Całość jest utrzymana w charakterystycznym dla zespołu Faster stylu, który łączy wysoką jakość wykonania z lekkim przymrużeniem oka.

Oczekiwania i reakcje

„Beema” już teraz zdobywa serca fanów na całym świecie. Dynamiczny, pełen energii utwór ma szansę stać się stałym punktem na klubowych playlistach. Zespół Faster ponownie udowadnia, że potrafi trafić w gusta swoich słuchaczy, oferując im muzykę, która pozostaje w pamięci na długo.

Zaproszenie dla fanów

Zespół Faster zaprasza wszystkich swoich fanów, zarówno tych wiernie czekających, jak i nowych, do zapoznania się z „BEEMĄ”. Premiera singla to doskonała okazja, by ponownie zanurzyć się w unikalnym świecie muzyki dance, który zespół kreuje z niezmiennym rozmachem. Czy „BEEMA” okaże się kolejnym klasykiem? Czas pokaże, ale już teraz wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny wielki hit na miarę poprzednich sukcesów zespołu.

Faster – Beema (Bum Bum Bum Tarara)
REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz