Nowy HIT Topky – fascynujący kawałek i odważne opinie o zespole Top Girls

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky zachwycają nowym hitem. Odkryj historię ich kariery po odejściu z Top Girls.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, reprezentujące zespół Topky, niedawno zaprezentowały singiel „Niebo”. Utwór spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, a w sieci zawrzało od komplementarnych opinii. Nie brakowało jednak odniesień do wcześniejszej współpracy Pauli i Angeli w zespole Top Girls. Jakie są zdania fanów na temat ich poprzedniej formacji?

Premiera singla „Niebo” w wykonaniu Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky nie przestają nas zaskakiwać. Niedawno Paula podjęła nietypową decyzję o obdarowywaniu swoich fanów gotówką – i dotrzymała słowa! Teraz artystki wracają z nowym hitem. Utwór „Niebo”, jeszcze przed premierą klipu, zagościł na antenie VOX FM. Jest to kompozycja o urzekającym klimacie, która z pewnością zyska uznanie wśród publiczności podczas koncertów i w klubach. Klip do piosenki zachwyca kadrami Warszawy nocą, przenosząc widzów niemal do niebios.

Odejście Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej z zespołu Top Girls

Fani Topky są zachwyceni nowym numerem wydanym przez Paulę Karpowicz i Angelikę Żmijewską. W komentarzach dominują słowa uznania dla talentu tych wokalistek. Długoletni miłośnicy obu artystek doskonale wiedzą o ich wcześniejszej przygodzie z formacją Top Girls. Po opuszczeniu tego zespołu i założeniu Topky, zdaniem wielu fanów, ich kariera nabrała prawdziwego rozmachu, a ich jako duet wprost rozkwita.

Topky – Niebo

Źródło: NewsDiscoPolo.info / voxFM.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz