Letni – Może się wyklepie | Parodia Disco Polo

Najnowsza premiera Disco Polo Letni - Może się wyklepie. Napisz komentarz, udostępnij na swoich Social Mediach. Oczywiście obowiązkowo znajdziesz tekst piosenki Letni - Może się wyklepie.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Letni – Może się wyklepie

Tekst piosenki Letni – Może się wyklepie

WCZORAJ Z MŁODYM MY ZROBILI DWIE BUTELKI A DZIŚ TRZA ZAWIEŚĆ ŚWINIAKA WPROST DO RZEŹNI – CENY W SKUPACH LECĄ W DÓŁ NO ŁEB NA SZYJE NIE INTERES ZA PÓL DARMO ODDAĆ ŚWINIE. – MOŻE TY MI MŁODY KURDE DASZ ODPOWIEDŹ, DLACZEGO OC ZROBIŁO SIĘ TAK DROGIE? – STEFAN, TERAZ TO JUŻ NIE BĘDZIE LEPIEJ. – A MOŻE SIĘ WYKLEPIE!

REF.
A MOŻE SIĘ WYKLEPIE MÓJ SZWAGIER WARSZTAT MA! A MOŻE SIĘ WYKLEPIE, SIĘ NA ROBOCIE ZNA. A MOŻE SIĘ WYKLEPIE, SZPACHLA BĘDZIE SZYBKO SCHŁA. A MOŻE SIĘ WYKLEPIE! ZROBIMY CO SIĘ DA!

PANIE NIE DZWOŃ NA POLICJE NIE MA SENSU. SZWAGIER ZROBI TO NA IGŁĘ FACH MA W RĘKU. PRZEGLĄD SKOŃCZYŁ SIĘ I ZAPOMNIAŁEM PODBIĆ. – PRZECIEŻ SKODĄ JEŹDZIŁ TYLKO PO WSI. POGADAJMY, MŁODY SKOCZY PO SAMOGON, PIERWSZA KLASA CHOĆ NIE POWIEM GDZIE GO ROBIĄ – STEFAN ILE WZIĄĆ? LITER? DWA? – PIĘĆ, NA PEWNO SIĘ WYKLEPIE!

REF.
A MOŻE SIĘ WYKLEPIE MÓJ SZWAGIER WARSZTAT MA! A MOŻE SIĘ WYKLEPIE, SIĘ NA ROBOCIE ZNA. A MOŻE SIĘ WYKLEPIE, SZPACHLA BĘDZIE SZYBKO SCHŁA. A MOŻE SIĘ WYKLEPIE! ZROBIMY CO SIĘ DA! X3

Tłumaczenie

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz