Teresa Werner okradziona podczas koncertu? Co zginęło śląskiej gwieździe?

Teresa Werner szczerze o kradzieży podczas występu. Przestroga dla fanów i relacja gwiazdy.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki, opowiedziała na Instagramie o przykrym incydencie, który spotkał ją podczas koncertu. Gwiazda śląskiej piosenki została okradziona!

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę „Spełnić marzenia” promowany singlem „Miłość jest piękna”.

W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. „Dałabym ci dała”, „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwi we dwoje”, „Kocham swoje morze”, „Spełnić marzenia”, „Trzeba zacząć żyć” i „Miłość to nie zabawa”. Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Teresa Werner okradziona?

Na swoim Instagramie Teresa Werner często udostępnia zdjęcia z koncertów, ale także takie przedstawiające jej życie prywatne.

Teraz podzieliła się z fanami, jaka jest jej największa słabość.

„Mam słabość do butów i torebek” – wyznała Werner.

Przy okazji opowiedziała o przykrej historii, która spotkała ją kiedyś podczas koncertu.

„Pomyśleć, że kiedyś podczas koncertu jeden z 'fanów’ 'zabrał’ z mojej garderoby dwie pary szpilek” – zdradziła wokalistka.

Teresa Werner – życie prywatne

Od 2010 r. mężem pani Teresy jest Wiesław Werner. Wokalistka z pierwszego małżeństwa ma córkę Joannę. Jazda konna jest największą pasją Joanny. W teledysku „Warto żyć” możemy zobaczyć, że w siodle znakomicie czuje się również Teresa Werner.

– Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach – podkreśla wokalistka w rozmowie z Interią.

– Jestem urodzoną optymistką, niektórzy mówią, że szczęściarą. Faktem jest, że urodziłam się w czepku, ale czy to coś znaczy? Moje dzieciństwo miałam trudne, nie przelewało się w domu. Ojca straciłam zaraz po moim urodzeniu, mama wychowywała mnie sama, jednocześnie pracując. Musiałam od najmłodszych lat radzić sobie sama – wspominała.

Najmocniej skrywaną tajemnicą Teresy Werner jest jej prawdziwy wiek – w sieci fani nieustająco spekulują na ten temat. 10 marca 2017 r. w Bieruniu odbył się urodzinowy koncert wokalistki, ale nie wiadomo, czy to właśnie wtedy przypada dokładna rocznica jej urodzin.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz