Szach Mat – Nowy HIT CamaSutry i Kossakowskiego?

Premiera wspólnego utworu Discoboys i CamaSutry 'Szach Mat' - gorące ujęcia w Hiszpanii, taniec i energia. Premiera 23 listopada!
Podziel się swoją opinią
Reklama

Kamil Kossakowski oraz CamaSutra, to niewątpliwie dwa najjaśniejsze nazwiska na polskiej scenie disco polo. Ich utwory cieszą się milionami odsłon. Jak brzmiałaby ich wspólna twórczość? Tę zagadkę rozwiążemy wkrótce, gdyż obecnie tworzą wspólnie!

Kamil Kossakowski z DiscoBoys i CamaSutra: Premiera Szach Mat

CamaSutra i Kamil Kossakowski, dwie znakomite gwiazdy disco polo, cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Ich twórczość zyskała setki milionów wyświetleń w sieci. Małgorzata Główka z CamaSutry znana jest z hitów takich jak „Tego chcesz” czy „Porwij mnie”. Z kolei Kamil Kossakowski, lider Discoboys, może pochwalić się sukcesem utworu „Wakacje”. Mimo niedawnych trudności Discoboys spowodowanych odejściem dwóch członków zespołu, Kossakowski nie zwalnia tempa. Już wcześniej zapowiadał współpracę z CamaSutrą. Teraz, zgodnie z obietnicami, nadchodzi czas na ich wspólny utwór w tym roku.

Fenomenalne połączenie: DiscoBoys i CamaSutra w Szach Mat

Fani disco polo z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień. Dwie gwiazdy tej sceny muzycznej, Kamil Kossakowski z Discoboys i Małgorzata Główka z CamaSutry, połączyli siły, a ich wspólny utwór już wkrótce będzie miał premierę. Artyści wybrali Hiszpanię jako plener do nagrania gorących ujęć do nowego teledysku. Tytuł ich wspólnej piosenki to „Szach Mat„. W teledysku nie zabraknie charakterystycznych dla nich elementów – słońca i tańca. Premiera numeru zaplanowana jest na czwartek, 23 listopada, o 17:00. Już teraz w sieci można znaleźć fragment nowego utworu Discoboys i CamaSutry. Dołączamy go poniżej. Klip obfituje w energię!

Źródło: NewsDiscoPolo.info / VOXfm.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz