Sławomir i Kajra: Nowy rok przyniesie nową płytę Sławomira

Sławomir i Kajra z optymizmem zaczynają nowy rok, szykując single i współpracę z TVP. Ich sukces w 'Tak to leciało!' zapowiada pracowity i radosny rok.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Artyści przekonują, że lubią pracować w Sylwestra, bo w ten sposób symbolicznie podsumowują mijający rok i z przytupem zaczynają kolejny. Zdradzają też, że na kolejne miesiące mają wiele muzycznych planów. Szykują się m.in. do premiery singla „Kolorowy film”.  Liczą również na dalszą współpracę z Telewizją Polską i kontynuację muzycznego teleturnieju, którego są gospodarzami.

– To jest taki radosny czas, gdzie dowiedzieliśmy się, że nasz program „Tak to leciało!” ma bardzo dużą oglądalność, łącznie z powtórkami, które są na tym samym poziomie, więc to jest dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, bo będzie też sezon wiosenny. Właściwie cały rok jest zawsze taki jak Sylwester, więc tak naprawdę bardzo pracowity – mówi agencji Newseria Lifestyle Kajra.

– Nowy rok to już są konkretne plany muzyczne. Myślę, że nowy rok przyniesie nową płytę Sławomira. Zaskoczymy też kilkoma singlami – zdradza Sławomir.

Jedną z nowości będzie utwór „Kolorowy film”, który ma być podsumowaniem ich dotychczasowej kariery scenicznej. Wokaliści nie ukrywają, że mają w zanadrzu wiele muzycznych niespodzianek. Część z nich jest już prawie gotowa, pozostałe czekają na realizację.

– Bardzo dużo rzeczy już nowych powstało muzycznie, tylko trzeba im teraz nadać filmowy kształt i dopieścić. Miksujemy piosenki, tak że będzie pracowicie, na pewno. Ale my kochamy swoją pracę, więc cieszymy się z tego – mówi Sławomir.

Artyści zdradzają też, że tuż po Nowym Roku planują krótki urlop, by zebrać siły na realizację kolejnych projektów.

– Myślę, że w styczniu będzie chwilka na odpoczynek, ale to też jest tak, że bardzo często, jak na przykład w przypadku „Cudowronka”, nagle się okazuje, że paradoksalnie w momencie odpoczynku powstaje teledysk, bo na miejscu było tak pięknie – mówi piosenkarz.

– Czyli to trochę są też wakacje z pracą – dodaje Kajra.

Na razie jednak Kajra i Sławomir nie wybrali jeszcze konkretnej miejscówki. Jak podkreślają, trudno im się zdecydować, bo lubią zarówno zimowe klimaty, jak i urokliwe, egzotyczne zakątki.

– Zobaczymy, lubimy jeździć na nartach – mówi Sławomir.

– Lubimy też odpoczywać tam, gdzie jest ciepło, więc może będzie trochę palcem po mapie – dodaje Kajra.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz