Ekskluzywna premiera: Explozja z singlem BOOM I Love You

Odkryj 'BOOM I Love You' od Explozji, świeży hit disco polo! Zanurz się w nostalgicznym rytmie i ciesz się niezapomnianą zabawą.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Explozja, twórca popularnych hitów takich jak „6 rano”, „Różowy dres” i „Ula czarnula”, ponownie zaskakują swoich wielbicieli. Jego świeża propozycja muzyczna, „BOOM I Love You”, stanowi powrót do energetycznych korzeni disco polo, zapowiadając kolejny sukces wśród fanów tego gatunku.

„BOOM I Love You” – świeża dawka nostalgii od Explozji

„BOOM I Love You” to kompozycja, która zabiera słuchaczy w nostalgiczną podróż do świata pełnego rytmu i dobrej energii. Explozja, znana z umiejętności łączenia nowatorskich dźwięków z klasycznym duchem disco, prezentuje w swoim najnowszym utworze idealne połączenie tych elementów. Wierni tradycji disco polo, dodają jednak nowoczesny akcent do swoich melodyjnych utworów.

Teksty pełne humoru i romantyzmu

Liryczna strona „BOOM I Love You” przypomina fabułę prosto z magicznej opowieści. W utworze pojawiają się postaci takie jak urocza dama, ekscentryczny rolnik i legendarny Mercedes ukryty w stodole. To mieszanka romantyzmu, tajemniczości i humoru, tworząca wyjątkowy klimat. Explozja potwierdza swoją zdolność do tworzenia nie tylko wpadających w ucho melodii, ale również zaangażowanych i barwnych tekstów.

Premiera „BOOM I Love You”

Premiera „BOOM I Love You” zaplanowana jest na 25 stycznia o 15:00. To moment, na który powinni przygotować się wszyscy miłośnicy zespołu, zaznaczając tę datę w kalendarzu.

Explozja nie przestaje dostarczać muzycznych emocji

Explozja, utrwalając swoją obecność na scenie disco polo, gwarantuje swoim słuchaczom niezapomniane doznania muzyczne. Utwór „BOOM I Love You” ma wszystko, aby dołączyć do listy niezapomnianych hitów grupy. Zachęcamy do przedpremierowego odsłuchu, oglądania teledysku i wspólnej zabawy w rytm najnowszego dzieła Explozji!

@arek_explozja_ Nadchodzi Nowe .. Gorąca Prośba ? Dogrywajcie się do Dźwięku ♥️♥️♥️♥️ i odrazu pytanie … kiedy robimy premierę ????? #viral #siemano #explozja #goodmor #nowość ##boom #iloveyou @Siemano Soprano Records @Bajorson Siemano Soprano @?GRUBA? @Tomi @Tomasz @BREMEK ♬ dźwięk oryginalny – Explozja_Arek_

Źródło: NewsDiscoPolo.info

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz