Luksusowy dom gwiazdy disco polo sprzedany! Cena? 2 miliony złotych

Radek Liszewski sprzedał dom w Sejnach. Poznaj nowych właścicieli i szczegóły transakcji
Podziel się swoją opinią
Reklama

Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, zdecydował się sprzedać swoją obszerną nieruchomość. Dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych, położony w Sejnach na Suwalszczyźnie, został wyceniony na ponad 2 miliony złotych. Znalezienie nabywcy okazało się nie lada wyzwaniem.

Radek Liszewski przeprowadził się do Warszawy: Bliskość rodziny ważniejsza niż wszystko

Radek Liszewski, znany wokalista zespołu disco polo, który zyskał sławę dzięki przebojowi „Ona tańczy dla mnie”, wraz z końcem lata 2022 roku przeprowadził się do stolicy Polski. Razem z ukochaną żoną opuścił rodzinne Sejny. „Nasi synowie już tu mieszkają, dlatego zdecydowaliśmy przenieść się do Warszawy, aby być bliżej nich,” wyznaje Liszewski.

Historia miłości Radka Liszewskiego

Radek Liszewski ożenił się z Dorotą 17 kwietnia 1995 roku. Ich drogi skrzyżowały się na dyskotece w Augustowie. „Byłem wtedy nastolatkiem, lecz od razu wiedziałem, że to ona jest tą jedyną na całe życie,” wspomina artysta w rozmowie z „Faktem”. Małżeństwo ma dwóch synów, Norberta i Jakuba. Radek często podkreśla głębokie uczucie do swojej żony, która regularnie towarzyszy mu podczas publicznych wystąpień.

Radek Liszewski o zaletach życia w Warszawie: „Wszystko na wyciągnięcie ręki”

„Teraz, będąc w stolicy, mam łatwy dostęp do wszystkiego, co jest związane z moją karierą. Kiedyś każde wyjście załatwić sprawę trwało cały dzień. Dziś idę do telewizji, piję kawę i od razu jestem w studiu, a wcześniej musiałem pokonywać 600 kilometrów tam i z powrotem,” wyjaśnia Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, powody swojej przeprowadzki.

W związku z przeprowadzką do Warszawy, Radek wystawił na sprzedaż swoją willę w Sejnach, wycenioną na 2 miliony złotych. Wokalista zaznacza, że dom jest samowystarczalny i nie generuje dodatkowych kosztów. Położony jest także w malowniczej okolicy. „Ten, kto kupi ten dom, może od razu w nim zamieszkać,” zapewnia gwiazdor disco polo. Dom z zewnątrz jest niski, parterowy, z poddaszem i podjazdem, a jego wyjątkowym elementem są dwie figurki sów umieszczone przy drzwiach wejściowych.

„Sowa to symbol mądrości. Nie wiem, czy to do mnie pasuje. Te figurki to dzieło teścia mojego brata. Moja Dorota to taki chomik, jeśli coś jej wpadnie w oko, nie może się oprzeć. A te figurki? Płakała, aż je w końcu dostała,” opowiada Liszewski.

Za domem rozciąga się ogromna, niezagospodarowana przestrzeń zielona z kilkoma młodymi drzewkami i huśtawką. Stamtąd rozpościera się także widok na jezioro Sejny. Wnętrze domu jest ekstrawaganckie, z licznymi gładkimi, błyszczącymi meblami i dekoracyjnymi lampami. Dom oferuje również luksus w postaci siłowni i studia muzycznego na poddaszu, którego budowa pod okiem specjalistów zajęła półtora roku.

Radek Liszewski zakończył sprzedaż domu w Sejnach

Sprzedaż nieruchomości była wyzwaniem, ale po wielu miesiącach starań, Radek Liszewski wreszcie znalazł kupca na swoją posiadłość. „Dom w Sejnach właśnie sprzedaliśmy. Kupiło go bardzo sympatyczne małżeństwo, z którymi nawet się zaprzyjaźniliśmy. Gdy odwiedzamy rodziców w Sejnach, często zaglądamy do naszej starej chaty na kawę,” mówi Radek Liszewski w rozmowie z „Faktem”.

„Ze sprzedażą bywa różnie, każdy przedmiot potrzebuje swojego nabywcy. Niezależnie, czy to nieruchomość, samochód czy mieszkanie, zawsze znajdzie się klient. Gdybym zaoferował niższą cenę, szybko znalazłbym kupców, ale ja wystawiłem uczciwą cenę, którą chciałem uzyskać. Wszystko było już gotowe, ludzie tylko wprowadzili się ze swoimi łóżkami i zamieszkali, bez potrzeby dodatkowych inwestycji,” wyjaśnia gwiazdor disco polo.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz