Zespół

Zanurz się w pełnym blasku świecie Zespołów Disco Polo, gdzie każda melodia to historia napisana sercem, a każdy beat to pulsująca energia radosnego świętowania. Polska scena Disco Polo to mozaika barwnych charakterów i niezapomnianych twarzy, które przez dekady kreowały dźwiękową tapiserię naszych wspomnień.

Zespoły Disco Polo, to artyści, którzy swoją pasją i energią zarażają tłumy, tworząc niezwykłą przestrzeń wspólnych przeżyć. To oni są autorami hitów, przy których śpiewa cała Polska, od małych miejscowości po wielkie metropolie. Wychowani na klasyce gatunku, z szacunkiem odnoszą się do tradycji, jednocześnie nie bojąc się eksperymentować i wprowadzać nowości, które odświeżają i ewoluują styl Disco Polo.

Odkryj w naszej kolekcji zarówno te legendarnie znane formacje, które są ikonami gatunku, jak i nowe, dynamicznie wkraczające na scenę zespoły, które z entuzjazmem podążają ścieżkami swoich poprzedników. Każdy zespół z naszego zestawienia to unikalna opowieść o marzeniach, radości i niezłomnej woli roztańczenia Polski, której rytm nie opuszcza nawet na chwilę.

Zespół Disco Polo Cristo Dance

Cristo Dance

Akcent – polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim na przełomie 1989 i 1990.
Zespół Disco Polo 4Ever

4Ever

4Ever - polski zespół disco polo. Ikony gatunku z niezapomnianymi hitami. Pasja, rytm i energia w każdym utworze.
Zespół Disco Polo MIG

MIG

MIG – polski zespół disco polo, znany z energetycznych hitów i niezapomnianych koncertów. Muzyka, która porusza serca.
Zespół Disco Polo Etna

Etna

Etna, właśc. Joanna Kaczanowska z domu Kurnicka (ur. 24 listopada 1975 w Białymstoku) – polska piosenkarka muzyki disco polo i dance.
Zespół Disco Polo Exaited

Exaited

Exaited to polski zespół disco polo założony w 2006 r. Z 7 albumami na koncie, współpracowali z wieloma artystami, zdobywając nagrody na festiwalach.
Zespół Disco Polo Czadoman

Czadoman

Czadoman, właśc. Paweł Dudek (ur. 8 lutego 1986 w Opalewie) – polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance.
Zespół Disco Polo Akcent

Akcent

Akcent – polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim na przełomie 1989 i 1990.
Zespół Disco Polo Weekend

Weekend

Weekend - polski zespół muzyczny ( boysband) wykonujący muzykę z pogranicza gatunków disco polo , dance i grupy muzyki tanecznej (klubowej).