Zaskakująca plaga w życiu Marcina Millera

Marcin Miller z Boys zmaga się z oszustami w sieci, którzy kradną jego wizerunek. Fani zgłaszają fałszywe profile i wyrażają wsparcie.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Marcin Miller, znany i ceniony wokalista disco polo, zaskoczył swoich fanów nieoczekiwaną wiadomością. Ujawnił, że boryka się z istotnym problemem związanym z mediami społecznościowymi. Co dokładnie jest przedmiotem jego zmartwień?

Marcin Miller padł ofiarą oszustów w internecie!

Często słyszymy od gwiazd o przykrych sytuacjach, które spotykają ich w świecie wirtualnym. Wiele razy zdarzało się, że ich zdjęcia czy nagrania były kradzione, a ich wizerunek wykorzystywany bez zgody w celach promocyjnych lub komercyjnych.

Podobne doświadczenia miały już Magda Gessler oraz Aleksander Sikora. Teraz dołącza do nich Marcin Miller, który ujawnił swoim fanom, że stał się kolejną gwiazdą, która padła ofiarą internetowych oszustów.

Marcin Miller podzielił się z fanami smutną wiadomością

Popularny gwiazdor disco polo wielokrotnie informował o próbach kradzieży jego wizerunku w mediach społecznościowych. Niestety, jego problemy wydają się nie mieć końca, gdyż ujawnił kolejny niepokojący incydent związany z podszywaniem się pod niego.

Na swoim profilu na Instagramie, Marcin Miller poinformował, że ponownie musi stawić czoła oszustom w sieci. Tym razem nieznany sprawca ukradł jego zdjęcia i nagrania, tworząc fałszywy profil artysty na TikToku. Wokalista opublikował zrzut ekranu z tego medium społecznościowego i ostrzegł swoich obserwatorów przed tym fałszywym użytkownikiem.

To nie mój TikTok – napisał na Instagramie gwiazdor

Marcin Miller ponownie staje do walki z oszustami w sieci

Ale to nie koniec jego problemów. W komentarzach na jego profilu na Instagramie pojawiły się nie tylko słowa wsparcia, ale również kilka zaskakujących relacji. Internauci wyjawili, że otrzymywali zaproszenia od fałszywego profilu artysty!

Fani zespołu Boys jednomyślnie zadeklarowali, że zgłoszą nieuczciwy profil, jednocześnie wyrażając nadzieję, że sytuacja związana z internetowymi oszustami wkrótce się uspokoi.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Lelum.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz