Marcin Miller zdradził ile wziął za koncert. Kwota może zwalić z nóg

Dowiedz się, ile Marcin Miller zarabia za koncert disco polo. Odkryj kwoty, które potrafią zaskoczyć!
Podziel się swoją opinią
Reklama

Marcin Miller od dawna jest postacią rozpoznawalną na scenie muzycznej, co znacząco wpływa na jego dochody. W trakcie jednego z wywiadów artysta discopolo podzielił się informacją, jaka była najwyższa suma, jaką otrzymał za pojedynczy koncert. Suma ta jest zdumiewająca…

Muzyka disco polo od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Polsce. Ostatnio wiele mówiło się o Liceum w Michałowie koło Białegostoku, gdzie otwarto klasę o profilu disco polo. Podobno nie brakowało chętnych do zapisania się, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wielu przedstawicieli tego gatunku muzycznego to obecnie milionerzy, na kontach których gromadzą się ogromne sumy pieniędzy.

Popularność wykonawców disco polo może zostać zagrożona przez nowego szefa TVP, Tomasza Syguta. W wywiadzie dla „Polityki” przyznał, że po zmianach w Telewizji Polskiej, nie planuje promować tego gatunku muzycznego na szeroką skalę, jak miało to miejsce wcześniej. Marcin Miller w rozmowie z „Faktem” wspomniał, że mimo braku zainteresowania ze strony TVP, otrzymuje liczne oferty współpracy z innych źródeł.

Marcin Miller zdradził ile najwięcej wziął za koncert

Marcin Miller wyjawił, jaką najwyższą kwotę otrzymał za koncert. Jako lider zespołu Boys, który od ponad trzech dekad cieszy się ogromną popularnością w Polsce dzięki hitom takim jak: „Jesteś szalona”, „Wolność” czy „Najpiękniejsza dziewczyno”, Miller nieustannie przyciąga tłumy na swoje występy. Podczas niedawnego udziału w podcaście u Żurnalisty poruszono temat wynagrodzeń za koncerty.

Na pytanie: „Za ile najwięcej zagrałeś koncert?” artysta początkowo unikał konkretnej odpowiedzi, stwierdzając, że „To jest pojęcie względne, ale suma jest naprawdę imponująca”. Kiedy jednak Żurnalista nalegał, pytając „200 tysięcy, czy więcej?”, Miller ujawnił dokładną kwotę.

Nie, nie… Nie 200. (…) 130. Z VAT-em wychodzi 160 – stwierdził gwiazdor disco polo.

Dużo?

Źródło: NewsDiscoPolo.info

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz