Gwiazdor Disco Polo ogłasza narodziny dziecka. Imię malca zaskakuje!

Wesele Skiby bez disco polo. Muzyk wybrał muzykę z czarnej listy, zapewniając świetną zabawę.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Mr Sebii z radością podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, że został szczęśliwym ojcem dziewczynki. Z dumą wyjawił, że jego córka nosi niezwykłe imię o litewskich korzeniach, co jest dla niego szczególnie ważne. Fani gratulują artysty i z niecierpliwością oczekują pierwszych zdjęć małej księżniczki.

Twórca hitów „Ona jest cudowna i wspaniała”, „Niezłe ziółko” oraz „Nie szukaj mnie”, Mr Sebii, znany z dzielenia się zarówno muzycznymi nowinkami, jak i osobistymi przeżyciami z fanami, ogłosił na Instagramie w serdecznym wpisie, że został ojcem małej dziewczynki. Muzyk disco polo z radością dzieli się nie tylko swoimi artystycznymi sukcesami, ale teraz także z życia prywatnego, celebrując narodziny córki.

Gwiazdor Disco Polo raduje się z narodzin dziecka: Samodzielnie asystował przy porodzie

Sebastian Zys ponownie doświadczył radości ojcostwa. Emocje związane z tacierzyństwem dzieli się w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie wyznał: „Z ogromną radością witam moją córkę na świecie. Przyszła na świat 14 października o godzinie 19:23, ważąc 3090 g i otrzymując 10 punktów w skali Apgar. Wybraliśmy dla niej unikalne imię – „Ajuna”, co jest litewskim imieniem. Ajuna symbolizuje głęboką miłość do rodziny, otwartość na gości oraz skłonności do bycia liderem dzięki silnemu głosowi.” Dumny tata z dumą wspomina także, że miał okazję osobiście asystować przy porodzie razem z położną i lekarzem.

Skiba nie ukrywa niechęci do Disco Polo: Gatunek na jego osobistej czarnej liście

Krzysztof Skiba niedawno zawarł związek małżeński, co stało się gorącym tematem w mediach. Wiele mówi się o detalach jego wesela, a muzyka była jednym z najważniejszych aspektów tego wydarzenia. O swoich muzycznych wyborach i oczekiwaniach Skiba opowiedział w Radiu Złote Przeboje. – Zdecydowanie istniała lista zakazanych utworów – od muzyki Pawła Kukiza, przez disco polo, aż po typowe biesiadne przeboje. To była, według mnie, dosyć skromna czarna lista, która miała zapewnić dobrą atmosferę wszystkim gościom – podzielił się Krzysztof Skiba. Relacje z wesela pokazują, że zabawa była wyjątkowa i wszyscy bawili się świetnie.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 705


Reklama

Dodaj komentarz