Edyta Folwarska rozebrała się dla „Playboya”

Edyta Folwarska w "Playboyu". Znana z PoloTV dziennikarka odważnie prezentuje się na Instagramie i w magazynie.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Dziennikarka, której kariery śledzimy z zainteresowaniem, zdecydowała się na krok, którym wzbudziła wiele emocji wśród swoich obserwatorów. Edyta Folwarska postanowiła odsłonić nieco więcej w najnowszym wydaniu kultowego magazynu „Playboy”.

W najbliższym numerze „Playboya” Edyta Folwarska pojawia się w towarzystwie nie tylko z powodu swojej sesji zdjęciowej. W środku magazynu znajdziemy wywiad z reżyserem Patrykiem Vegą, który do jednej ze swoich produkcji zaangażował dziennikarkę.

Powiązanie z Vegą – przyszłość w filmie?

Vega, znany z produkcji takich jak „Kobiety mafii”, zapewnił, że to nie ostatni raz, kiedy Edyta pojawi się na ekranie w jednym z jego filmów. Być może to początek kinowej kariery pewnej siebie i charyzmatycznej dziennikarki?

Od początków w „Super Expressie” do sukcesu w Polo TV

Nie można zapomnieć o tym, skąd Edyta zaczynała swoją karierę w mediach. Mając zaledwie 19 lat, wkraczała do świata mediów przez drzwi „Super Expressu”. Dzięki swojemu zaangażowaniu i talentowi szybko stała się rozpoznawalną postacią. Triumf w castingu do Polo TV tylko potwierdził jej status jednej z największych gwiazd telewizyjnych.

Z pewnością wielu zastanawia się, czy warto sięgnąć po najnowszy numer „Playboya”. Jedno jest pewne – fanów Edyty Folwarskiej nie zabraknie w kioskach w dniu premiery magazynu.

Źródło: NewsDiscoPolo.info

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz