Drugi ślub Daniela Martyniuka: Kontrowersyjna suknia panny młodej?

"Odkryj opinie Michała Musiała na temat kreacji i fryzury panny młodej z drugiego ślubu Daniela Martyniuka. Zdjęcia z ceremonii w naszej galerii!
Podziel się swoją opinią
Reklama

Daniel Martyniuk i jego dawna partnerka wymienili przysięgi małżeńskie. Jak wyglądała Faustyna w swoim ślubnym stroju? Jej wybór skomentował znany stylista, Michał Musiał.

Daniel Martyniuk, znany z hucznego wesela o wartości około miliona złotych, stał się ojcem córki Laury niedługo po tym wydarzeniu. Jednakże małżeńska sielanka szybko zaczęła pryskać. Syn Zenka Martyniuka miał pewne konflikty z Eweliną, co komentowała Danuta Martyniuk, mówiąc, że synowa była zainteresowana pieniędzmi. Mimo wcześniejszych problemów, 23 października 2023 roku, Daniel po raz kolejny wziął ślub, tym razem z Faustyną Jamiołkowską na Bali. Para była ze sobą jeszcze przed pierwszym małżeństwem Daniela. Szczegóły ceremonii znajdziesz. Zwrócono się zatem do eksperta – stylisty Michała Musiała, by ocenił strój panny młodej.

Drugi ślub Daniela Martyniuka. Kreacja panny młodej pod lupą stylisty

Faustyna Jamiołkowska podzieliła się na Instagramie fotografiami z ceremonii ślubnej, ukazującymi jej wybór sukni. Wybranka Daniela Martyniuka zdecydowała się na kreację o odważnym kroju, z trenem, eksponowanymi plecami oraz elementami błyszczącymi i mieniącymi się. Do tego dołączyła długi welon. Czy to połączenie przepychości z tandetą? Zdaniem stylisty Michała Musiała wcale nie.

Panna młoda wybrała suknię skromną, ale bogato zdobioną. Choć dół sukni jest stonowany, góra przyciąga uwagę. Odkryte plecy dodają całości elegancji, idealnie wpisując się w nowoczesne trendy – dowiedzieliśmy się.

Elegancja i nowoczesność: fryzura panny młodej na ślubie Daniela Martyniuka

Michał Musiał podzielił się swoją opinią na temat fryzury panny młodej, która zdobyła jego uznanie. – Fryzura w stylu boho doskonale dopełniła całą stylizację, prezentując się naturalnie, a jednocześnie z klasą. Elegancja i romantyzm były widoczne w każdym detalu – od doskonale dobranych akcesoriów, takich jak spinka, po nienaganny makijaż – wyznał Plotkowi. A co Wy sądzicie o sukni panny młodej? Zapraszamy do galerii u góry artykułu, by zobaczyć zdjęcia z ceremonii. Na nich również Daniel Martyniuk demonstrujący swoje wokalne umiejętności.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

Google News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Subskrybuj nasz kanał na YouTube – NewsDiscoPoloClipy. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
Paweł Deluga

Paweł, jako właściciel magazynu Disco Polo, łączy swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do nowych technologii. Dzięki jego wizji i innowacyjnemu podejściu magazyn stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Artykuły: 19


Reklama

Dodaj komentarz