Daniel Martyniuk śpiewa klasyk dla żony – opinia ekspertki

Podziel się swoją opinią
Reklama

Daniel Martyniuk udostępnił nowy materiał wideo na swoich profilach w social mediach. Fani króla disco polo, Zenka Martyniuka, ponownie mogli przeżyć niespodziankę dzięki jego synowi. W sprawę zaangażowała się również ekspertka, wyrażając swoje zdanie na temat nagrania.

Daniel Martyniuk wraz z Faustyną Jamiołkowską zdecydowali się na spektakularny ślub na Bali. Po pewnym czasie, dokładnie w Niedzielę Wielkanocną, zorganizowali specjalną mszę z intencją dla swojej rodziny. Podczas uroczystości w sali weselnej para odnowiła swoje przysięgi, a następnie urządzili wystawne przyjęcie. Niedługo później, syn Zenka Martyniuka przygotował dla swojej żony wyjątkową niespodziankę, którą podzielił się w mediach społecznościowych, publikując nietypowe nagranie.

Daniel Martyniuk interpretuje Elvisa Presleya: Nietypowe wykonanie wywołuje mieszane reakcje

Daniel Martyniuk opublikował w sieci nietypowe nagranie, na którym prezentuje swoje muzyczne umiejętności. Tym razem wybrał kultowy utwór Elvisa Presleya „Can’t Help Falling in Love”, który zadedykował swojej żonie. Pomimo że Daniel często demonstrował talent muzyczny, grając na ukulele i śpiewając, to jego ostatnie wykonanie podzieliło opinie fanów. Niektórzy komentowali: „Biedny Elvis przewraca się w grobie. Każdy może śpiewać, ale nie każdy powinien”, inni zaś chwalili: „Całkiem ładnie”. Faustyna, żona Daniela, wyraziła zachwyt nad występem męża, nazywając go „zdolnym, kochanym mężem”.

Z kolei ekspertka Anna Kamieńska, w rozmowie z portalem shownews.pl, wyraziła surową ocenę:

Trudno słuchać wykonania Daniela Martyniuka, ponieważ ta piosenka to klasyk, a rynek muzyczny obfituje w piękne covery tego przeboju. Z przykrością stwierdzam, że niektórzy nie powinni próbować sięgać po muzykę, która wymaga wyższego poziomu muzycznego, wokalnego i emocjonalnego niż disco polo

– skomentowała Kamieńska.

Czy zgadzacie się z jej opinią?

Daniel rzadko dzieli się swoimi zdjęciami, ale kiedy już to robi, przyciągają one uwagę. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii zdjęć artysty, dostępnej na naszej stronie.

Anna Kamieńska o występie Daniela Martyniuka: „Potrzebuje lekcji śpiewu i angielskiego

Anna Kamieńska nie oszczędzała krytycznych słów pod adresem Daniela Martyniuka. Po jego ostatnim występie, gdzie śpiewał utwór Elvisa Presleya, ekspertka wyraziła zdanie, że Danielowi brakuje podstawowych umiejętności wokalnych, takich jak prawidłowa emisja głosu czy odpowiednie techniki oddechowe. Kamieńska zasugerowała również, że Martyniuk powinien skonsultować się z różnymi specjalistami.

W rozmowie z portalem shownews.pl stwierdziła bez ogródek: „Wygląda na to, że Daniel powinien udać się na oddział pulmonologiczny. A skoro już jesteśmy przy skierowaniach, to zdecydowanie polecam zajęcia z emisji głosu dla początkujących, naukę gry na ukulele oraz konieczność rozpoczęcia nauki języka angielskiego od podstaw”. Ekspertka nie kryła swojego rozczarowania poziomem artystycznym wykonania.

Co sądzicie o tej surowej ocenie występu Daniela Martyniuka? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Plotek.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz