Teresa Werner ze Sławomirem! Teledysk do „All Inclusive”

Teresa Werner wirtualnie w teledysku Sławomira! Obejrzyj niezwykłe połączenie w "Koncercie życzeń"
Podziel się swoją opinią
Reklama

Gwiazda „Koncertu życzeń z Teresą Werner” w Polo TV gościnnie pojawia się w najnowszej piosence Sławomira. I choć nie było jej na planie teledysku, to możemy ją w nim oglądać. Jak to możliwe?

Teresa Werner to jedna z najbardziej znanych osobistości wywodzących się ze Śląska. Gwiazda Polo TV jest tam szczególnie popularna, dlatego nie mogło jej zabraknąć w teledysku, którego akcja dzieje się – choć we fragmencie – na Śląsku.

Teresa Werner w teledysku „All Inclusive” Sławomira

Mimo wszystko wokalistka nie wzięła udziału w żadnych zdjęciach do teledysku – pojawia się jedynie na początku teledysku, na szafce górnika, który „wyjeżdża” na wakacje. Fan wokalistki w teledysku przesyła całusa jej zdjęciu, wiszącemu w szafce.

Teresa Werner w ostatnim czasie gościła w swoich programach Sławomira, a także wspiera jego żonę, Magdalenę „Kajrę” Kajrowicz w występach w polsatowskim „Tańcu z Gwiazdami”.

Fani zachwycają się też formą gwiazdy przy jej ostatnich zdjęciach z wakacji w Turcji. „Pani wszędzie pięknie wygląda”, „Piękno, uroda, wdzięk, subtelność, zmysłowość to cechy Pani osobowości”, „Zjawiskowo” – chwalą w komentarzach.

Teresa Werner. Kim jest?

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

– W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół „Śląsk” był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał – wspominała w rozmowie z Interią.

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz