Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala

Dawid Narożny podzielił się z fanami niepokojącą wiadomością o hospitalizacji syna. Wspieraj artystę w tym trudnym czasie.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Dawid Narożny podzielił się z fanami niepokojącą wiadomością. Jego syn musiał zostać hospitalizowany. Dawid, który dawniej tworzył z Magdą Narożną zespół Piękni i Młodzi i jest wykonawcą utworu „Ona działa na mnie jak”, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które wzbudziło zaniepokojenie wśród jego obserwatorów. W odpowiedzi wielu z nich wyraziło w komentarzach swoje wsparcie dla artysty.

Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala

Nic nie jest dla rodziców ważniejsze niż ich dzieci. W przypadku ich cierpienia, rodzice gotowi są zrobić wszystko, aby im pomóc. Ostatnio zaniepokojoną wiadomość z fanami podzielił się Dawid Narożny. Autor popularnego utworu „Ona działa na mnie jak” i były mąż Magdy Narożnej, z którą wspólnie występował w zespole Piękni i Młodzi, poinformował na Instagramie, że jego syn został hospitalizowany. Na profilach społecznościowych artysty łatwo zauważyć, jak ważne jest dla niego dziecko. Często publikuje zdjęcia ze wspólnych chwil. Niedawno jednak Dawid Narożny udostępnił zdjęcie z szpitala. Troskliwy ojciec jest bardzo zaangażowany w opiekę nad chłopcem. W opisie napisał: „Dziś spędzam noc w szpitalu z moim maluszkiem❤️ Najpierw czytamy książeczkę, potem naklejamy naklejki, masuję bolący brzuszek, a na koniec opowiadamy bajkę i idziemy spać❤️ Mój mały książę👑” Odpowiedzi ze strony fanów były natychmiastowe.

Dawid Narożny może polegać na wsparciu swoich fanów

Marcelek to dla Dawida bardzo ważna osoba, więc nie ma nic dziwnego w tym, że sytuacja jego syna bardzo go dotknęła. Choć nie znamy szczegółów dotyczących stanu zdrowia chłopca, gdyż Dawid Narożny nie ujawnił takich informacji, jesteśmy przekonani, że artysta szybko poradzi sobie z problemami zdrowotnymi syna. Wszakże, cieszy się on solidnym wsparciem ze strony swoich sympatyków.

Będzie dobrze Trzymamy kciuki za Marcelka

Kochany Marcelek, dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do domku. Pozdrawiam serdecznie. ❤️🥰🥰

Dzień dobry dużo zdrówka dla Marcelka ❤️❤️.szybkiego powrotu do zdrowia ❤️❤️❤️

– napisali fani w komentarzach.

Naturalnie, również dołączamy do grona osób składających życzenia i życzymy prędkiego powrotu do zdrowia! Wielu sił również dla taty.

Źródło: NewsDiscoPolo.info

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz