„Dziewczyno piękna” – ognisty duet Cleo i Skolima już dostępny!

Skolim i Cleo łączą siły! Przeczytaj o ich nowym hicie 'Dziewczyno piękna' i odkryj kulisy współpracy.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Niespodziewana kolaboracja zaskoczyła fanów. W utworze „Dziewczyno piękna” wspólnie wystąpili Skolim, określany mianem polskiego króla latino, oraz Cleo, znana jako trenerka z programu „The Voice Kids”.

„Odkryj magię gwiazd z porywającym duetem, który oczaruje każdą noc!” – informuje nas o ich wspólnym projekcie, który w zaledwie dobę od premiery zgromadził ponad 3,5 miliona wyświetleń. „Ten duet doskonale zna sekret, jak rozgrzać nocne niebo swoim przebojem, który już w kwietniu zapowiada nadejście gorącego lata. 'Dziewczyno piękna’ z pewnością stanie się niezbędnym elementem wszystkich letnich imprez pod gwiazdami!” – czytamy dalej. „Hit lata 2024”, „Muzyczna bomba, brak słów”, „Cudo”, „Melodia, która zapada w pamięć”, „Zagrzaliście nas do czerwoności” – piszą internauci.

Skolim & Cleo – Dziewczyno piękna

Skolim – od aktorstwa do tronu króla latino polskiej sceny

„Moim życzeniem jest, abyśmy wszyscy świetnie się bawili i aby rok 2024 był jeszcze lepszy niż ten, co mija. Wierzę, że tak właśnie będzie,” mówił Skolim w rozmowie z Interią przed Sylwestrową Mocą Przebojów.

Konrad Skolimowski, znany szerzej jako Skolim, to nie tylko wokalista, ale również aktor. Od 2018 roku wciela się w rolę Patryka Jezierskiego w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Jako Skolim, w relatywnie krótkim czasie zdobył uznanie na scenie disco polo, zyskując miano polskiego króla latino.

„Najpopularniejszym utworem Skolima jest 'Wyglądasz idealnie’, który w ciągu siedmiu miesięcy zdobył ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube, a obecnie liczba ta przekroczyła 183 miliony. Ten hit zainspirował wiele parodii (m.in. 'W wannie’ od Chwytaka i DJ-a Wiktora oraz 'Za mnie’ od Letniego) oraz remiksów.

W repertuarze Skolima znajdują się również takie piosenki jak 'Nie dzwoń do mnie mała’ (ponad 59 mln wyświetleń), 'Temperatura’ (58 mln), 'Kiss Me Baby’ (42 mln), 'Ona mi dała’ (42 mln), 'Co w tobie jest’ (23 mln), 'Moja dama’ (22 mln) oraz 'Palermo’ (20 mln). Artysta współpracuje również z Mr. Maxem, z którym nagrał takie utwory jak 'Mamuśki’, 'Bo tu jest Polska’, 'Drzwi do raju (Baju baju)’ i 'Boli serce’.

Ostatnie przeboje to wynik współpracy z zespołem Crackhouse, do którego należą Hellfield, Divix, Bandura i Pokora.”

Źródło: NewsDiscoPolo.info / Interia.pl

REKLAMA WIDEO


Reklama
Podziel się swoją opinią
Avatar photo
redakcja

Portal NewsDiscoPolo jest nowoczesnym miejscem spotkań z muzyką disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Dla nieśmiałych, początkujących i zdecydowanych do słuchania polskiej muzy. Dla tych którzy przestali słuchać bo ktoś wmówił im, że to wiocha. Dla nas każdy jest wyjątkowy.

Artykuły: 704


Reklama

Dodaj komentarz