Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! "Ciągle dokłada oliwy do ognia"

Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny podzielił się na Instagramie zdjęciem z nową małżonką. Internauci są zachwyceni!

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! "Ciągle dokłada oliwy do ognia"
Foto: FacebookOd ich ślubu minął już miesiąc, a Dawid Narożny nie ustaje w dzieleniu się swoim szczęściem na Instagramie. Teraz poinformował fanów, że jego nowa żona, Joanna, zmieniła nazwisko! 

Piosenkarz dał znać swoim miłośnikom, że "Asia już dowód odebrała, posługuje się perfekcyjnie nazwiskiem" a jego "pięknie i dumnie mianuje swoim mężem". Fanom, którzy ekscytują się zdjęciem pary, spodobała się romantyczna twarz Narożnego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Dawid i Joanna Narożni powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2021 roku. W listopadzie 2020 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Marcel.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i Dawid Narożny - bohaterowie głośnego rozwodu

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci", który ma ponad 4,3 mln odsłon. Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play). 


Źródło: NewsDiscoPolo.info