Zenek Martyniuk: Kontrowersje wokół sylwestra

Internauci zastanawiają się, w jaki sposób muzyk Zenka Martyniuka grał na swoim instrumencie podczas imprezy sylwestrowej. Na zdjęciach dopatrują się zaskakującej sytuacji.

3
Zenek Martyniuk Kontrowersje wokół sylwestra
Zenek Martyniuk Kontrowersje wokół sylwestra / Foto: YouTube

Zenek Martyniuk był największą gwiazdą sylwestra TVP w Zakopanem, przyciągając przed telewizory w szczytowym momencie ponoć aż 8 mln widzów. Pod Giewontem zagrali również Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Natalia Oreiro, Maryla Rodowicz i mnóstwo gwiazd disco polo.

Największą sensacją był jednak Zenek, którego hit rozpalił całe towarzystwo do czerwoności.

“Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!” – śpiewali zgromadzeni sylwestrowicze, tańcząc i szalejąc do muzyki disco polo.

- Reklama -

“Sylwester Marzeń to nowa polska tradycja” – obwieścił Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, dziękując widzom TVP za zwycięstwo i powołując się na wyniki obliczane własną metodą MOR (Model Oglądalności Rzeczywistej).

Czujni internauci na zdjęciach z imprezy sylwestrowej wyłapali jednak pewien zaskakujący szczegół. Instrumenty klawiszowe Ryszarda Warota, muzyka Zenka Martyniuka z zespołu Akcent, grały, choć… nie były podłączone do prądu.
W sieci krąży screen, na którym faktycznie nie widać, by keyboard był do czegokolwiek podłączony.

“Zenek ‘śpiewa’. Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi” – zastanawiają się internauci na Twitterze. “To się nazywa grać siłą wolą”; “Może na dynamo” – śmieją się.
Na razie ani Zenek, ani TVP nie wydali oświadczenia w tej sprawie.

 
loading...

3 KOMENTARZE

  1. Jakieś głupoty wymyślają z zazdrości. Oni mają taki talent, że nie potrzebują tak kombinować. Pewnie w filmie o Zenku pokażą wszystko i ile pracy włożyli w to by być tam, gdzie są 🙂

    • Moim zdaniem szukanie na silę sensacji, Sylwester był super! Wielu muzyków chciało by być na miejscu Zenka. Odniósł sukces i film moim zdaniem jest ciekawym pomysłem.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj