Zaskakujące ogłoszenie! Dawid Narożny prezentuje swoją wersję grupy Piękni i Młodzi

Do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który ujawnił, kto będzie mu towarzyszył w składzie. Przypomnijmy, że równolegle działa drugi zespół o tej nazwy dowodzony przez Magdalenę Narożną, byłą żonę wokalisty.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Zaskakujące ogłoszenie! Dawid Narożny prezentuje swoją wersję grupy Piękni i Młodzi
Foto: FacebookPrzypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Narożna i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

2 stycznia 2020 roku (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie".

Dwa zespoły Piękni i Młodzi? Dawid Narożny ogłasza nowy skład

Dawid Narożny po rozstaniu z zespołem rozpoczął karierę solową. Największą popularność (ponad 4,9 mln odsłon) zdobył debiutancki singel "Nosiłem kwiaty ci". Ostatnio sporo zamieszania narobiła piosenka "Alkoholiczka" (1,5 mln), bo niektórzy fani uznali, że opowiada ona o Magdzie Narożnej. Sam Dawid podsycał te doniesienia, choć nie wskazywał tego bezpośrednio.

Teraz Narożny ogłosił, że powraca z nowym składem Pięknych i Młodych. U boku wokalistki pojawi się Joanna Narożna, obecna żona Dawida (mają 2-letniego syna Marcela), która będzie w zespole DJ-ką odpowiedzialną za muzykę.

Drugą wokalistką oraz skrzypaczką będzie z kolei Ela Kliś, która w programie "Szansa na sukces" zaśpiewała piosenkę "Moja kochana" zespołu Boys.

Piękni i Młodzi Dawida Narożnego na połowę lutego szykują premierowy utwór w tym składzie.


Źródło: NewsDiscoPolo.info