NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Załamana Godlewska: „Nie chcę tak wyglądać”

„Esmeralda” Godlewska podzieliła się z fanami bardzo emocjonalnym nagraniem, w którym wyznała, że nie potrafi zaakceptować swojego obecnego wyglądu. Celebrytka uważa, że jest gruba, a jej tusza bardzo wpływa na podejmowane przez nią decyzję.

- Reklama -

0 120

- Reklama -

Monika, czyli „Esmeralda” (Monika to prawdziwe imię celebrytki) Godlewska nagrała InstaStories, które zaniepokoiło jej wielbicieli. 

Gwiazda na nagraniu przyznała, że jeszcze dwa lata temu kupowała ubrania w rozmiarze XS, ale wraz ze wzrostem popularności przestała zwracać uwagę na to, co je, czego skutkiem są zbędne kilogramy, z którymi ma zamiar teraz walczyć.

Do wzrostu wagi miał przyczynić się stres, który Monika zajadała. W krótkim czasie przybyło jej 12 kg więcej, a po dawnej figurze nie pozostał nawet ślad.

W opublikowanym nagraniu Godlewska powiedziała, że źle się czuje w swoim ciele i przez swój wygląd odrzuciła wiele propozycji zawodowych.

Wygląda na to, że celebrytka rzeczywiście ma spory problem z samoakceptacją, bo pomimo panującego w Polsce lata, gwiazda zakłada grube bluzy, by ukryć swoją tuszę.

„Nie lubię swojego ciała, chcę go zmienić” – powiedziała stanowczo „Esmeralda” na swoim InstaStories.

Dramatyczne wyznanie, gwiazda kończy oświadczeniem, w którym ogłasza, że zamierza skorzystać z innowacyjnej kuracji, która ma na celu zażywanie tylko jednej tabletki dziennie.

Substancja ma hamować apetyt i dodawać energii. Do wzięcia udziału w kuracji namawia również swoich fanów.

Celebrytka zapewnia, że zażywane tabletki są bezpieczne i jako osoba publiczna nie naraziłaby zdrowiainnych osób. Mimo wszystko taki sposób odchudzania, jaki promuje Godlewska, nie wydaje się bezpieczny dla zdrowia.

Lepiej jednak postawić na zdrową dietę i wysiłek fizyczny. Też tak uważacie?

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.