Wyjątkowy wywiad z zespołem Vaniila Dance

Spóźniony wywiad z zespołem Vaniila Dance, odgrzebany w korespondencji :) Sorry chłopaki, mała obsuwa.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wyjątkowy wywiad z zespołem Vaniila Dance
Foto: Materiały prasowePaweł: Powiedzcie nad czym teraz pracujecie. Czy to jeden numer? A może płyta? Czego można się spodziewać?

Vaniila Dance: Obecnie pracujemy nad nowym kawałkiem i  klipem do niego, który kręcimy … myślę, że jeszcze we wrześniu, a premiera przypadnie pewnie na końcówkę września początek października W następnej kolejności mamy do wydania dwa kolejne kawałki zwykłe mp3, bez klipów. To najbliższe plany, natomiast w dalszej kolejności to codzienna praca, tworzenie,  kolejne nowości muzyczne oraz następny klip, ale to może przy kolejnej rozmowie coś opowiemy. A wracając do pytania o krążek to w sumie mamy już gotowy materiał na cd i moglibyśmy ją wydać, może po przeczytaniu naszej rozmowy zgłosi się do nas jakaś wytwórnia lub ktoś chętny do współpracy i wydania, kto wie czekamy na propozycje.  Piosenki są ciekawe, energiczne i bardzo taneczne, profesjonalnie wyprodukowane więc czekamy na propozycje z branży do wydania.

Paweł: Poza tym, powiedzcie dlaczego zdecydowaliście się na zespół disco polo?

Vaniila Dance: Dlaczego gramy disco polo hmmmm, wiesz jesteśmy z takich terenów i okolic gdzie ten rodzaj muzyki jest bardzo popularny, sami wychowywaliśmy się słysząc tą muzykę, każdy z nas miał jakieś romanse z innymi gatunkami ale zostaliśmy przy tej muzyce i właśnie ten gatunek chcemy wykonywać choć nie zamykamy się tylko na disco i dance.

Paweł: Na Waszej stronie piszecie, że zespół powstał w 2011 roku, a to stosunkowo  niedawno. Jak się odnajdujecie na scenie disco polo? Może macie kogoś kto jest Waszym autorytetem w tej dziedzinie?

Vaniila Dance: Oficjalnie działamy od 2011 jako Vaniila Dance natomiast każdy z nas już przed tym projektem grał w innym zespole więc jeśli chodzi o zespól to fakt kapela jest młoda ale członkowie zespołu z wieku i doświadczenia niestety już nie koniecznie hehe…

Na scenie radzimy sobie świetnie wiadomo jak każdy możemy ponarzekać bo nie jest łatwo w tej branży, zespoły rozumieją o co chodzi ale nic to nie da i robimy swoje, nie jest łatwo  bo nie mamy menagera, producenta i nikogo kto jak to się mówi by nas popchnął na szybsze tory ale robimy wszystko sami powoli ale ważne że ciągle do przodu. Znamy wiele zespołów z racji wspólnych występów na scenie jednak na chwile obecną to najlepszy kontakt mamy z dwoma muzykami jednym jest Piotrek Molęda z zespołu Systematic a drugim  Mariusz Gołaszewski z zespołu Diadem, na których rady i cenne uwagi zawsze możemy liczyć.

Paweł: Powiedzcie też naszym cztelnikom, czym się zajmujecie poza muzyką. Czy z tego się utrzymujecie? A może pracujecie gdzieś? – Jeśli tak to gdzie. Kim jesteście z wykształcenia i inne informacje, które mogą być ciekawe dla czytelników.

Vaniila Dance: Każdy z nas prócz śpiewania prowadzi własne spokojne życie, pracujemy w swoich zakładach i biurach, dzielnie płacąc podatki heheh a tak poważnie tak mamy swoje prace każdy ma swoja, muzyką zajmujemy się w każdej wolnej chwili, mamy nadzieję, że kiedyś walniemy pracą i zajmiemy się muzyką na 100%. Zespół składa się z nas dwóch Grzegorz oraz Szymek, myślimy nad kolejnym członkiem jakimś dj ale to czas pokaże, nasze wykształcenia to odpowiednio Grzesiek wyższe i myślę nad doktoryzowaniem się(marzenia i obecnie plany odległe) a Szymek średnie z ciekawostek istotnych to Szymon jest kawalerem poszukującym miłości…. Heheh a Grzegorz no cóż zajęty, ślub odbył się w lipcu zeszłego roku więc sorry.


Źródło: NewsDiscoPolo.info