Wyjątkowy wywiad z wokalistką Elise

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wyjątkowy wywiad z wokalistką Elise
Foto: Materiały prasoweElise – młoda i utalentowana osóbka, która poznaje świat i smak show biznesu. Sama komponuje muzykę i piszę teksty. Finalistka 3. edycji programu „Bitwa na Głosy” z grupy Ewy Farnej. „Świeża krew” w polskiej muzyce dance. Zapraszamy na krótki wywiad…

Paweł: KIM JEST ELISE?

Elise: ELISE to nowa postać, która wchodzi na rynek dance’owy. Pragnie dawać uśmiech i mnóstwo pozytywnych dźwięków swoim słuchaczom. Pisze teksty, komponuje i śpiewa – czyni ją to bardziej autentyczną. Inspirują ją do tego wydarzenia codzienne. Dąży do swojego oryginalnego brzmienia, które będzie rozpoznawalne już „na pierwszy rzut ucha” ????

Paweł: MÓWISZ, ŻE DO NAPISANIA TWOICH TEKSTÓW INSPIRUJĄ CIĘ WYDARZENIA CODZIENNE. CO ZAISPIROWAŁO CIĘ DO NAPISANIA „PORYWAM CIĘ”?

Elise: „Porywam Cię” to odkopany stary kawałek, który w pierwotnej wersji nosił tytuł „Nie oddalaj się” i był nagrany wraz z zespołem ECHOTOWN. Przy pisaniu tego tekstu chciałam w prostym przekazie zwrócić się do faceta, który wtedy MEGA mi się podobał. Ważne, że zrozumiał o kim jest ten tekst i kogo „porywam” w tekście. W wieku 14 lat, czyli wtedy kiedy pisałam ten tekst idealną okazją do „porwania” był weekend.

Paweł: SKĄD DECYZJA O ZMIANIE STYLU MUZYCZNEGO?

Elise: Już tłumacze… Dalej kocham muzyke rockowa i w moim sercu jest dużo soulu. Nie udało mi sie jednak zrealizować w tej muzyce ponieważ nie da się z niej wyżyć w moim przypadku. Postanowiłam, że jeśli chce zarabiać i czuje się „niewyżyta” dance’owo to zrobię właśnie taki materiał. Stad projekt ELISE.

Paweł: JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE ZWIĄZANE Z ELISE?

Elise: Wystąpić dla publiczności większej niż 5 tys. osób. I nagrać duet z Sylwestrem Gazdą, Czadoman’em i Emilem Jeleniem. :)

Paweł: JAKIE SĄ TWOJE PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS?

Elise: Przede wszystkim promocja singla „Porywam Cię” i nieustanna praca nad sobą.

Paweł: CZY UDAJE CI SIĘ GODZIĆ MUZYKĘ I NAUKĘ? WIEMY, ŻE UCZYSZ SIĘ W TECHNIKUM. CZY NAUCZYCIELE NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO ROBIENIU PRZEZ CIEBIE KARIERY?

Elise: Przeważnie tak. Raz jest lepiej, raz gorzej. To chyba normalne. Wszystko zależy od intensywności muzycznej pracy w danym czasie. Mam wspaniałych nauczycieli, którzy bardzo mocno mnie wspierają. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Technikum Ekonomicznego.

Paweł: SKĄD POMYSŁ NA TELEDYSK DO „PORYWAM CIĘ”?

Elise: Chcieliśmy aby był to prosty klip, bez większych kombinacji. Był to celowy zamysł klipu. Przede wszystkim chcę ukazywać słuchaczom swój własny rozwój zarówno tekstowy jak i klipowy. Jako, że to początek mojej drogi w muzyce dance’owej – klip jest nieskomplikowany i prosty w przekazie.
Z tego miejsca dziękuję Sebastianowi i Przemkowi za montaż i za skręcenie tego wszystkiego :)

Paweł: CZY UDZIAŁ W PROGRAMIE „BITWA NA GŁOSY” POMAGA CI W DALSZYM ROZWOJU CZY WRĘCZ PRZECIWNIE?

Elise: Są plusy i minusy. W pewnym sensie udział w programie dużo mi utrudnił, ale z drugiej strony gdyby nie „Bitwa na Głosy” nie rozmawialibyśmy teraz. :)

Paweł: WIEMY, ŻE PRACUJESZ NAD KOLEJNYMI UTWORAMI. O CZYM BĘDZIE KOLEJNY UTWÓR?

Elise: Kolejny utwór jest o miłości ale o takiej, która wciąż ucieka, którą pragnę wciąż złapać i wrócić do niej. Jestem z niej bardzo zadowolona bo podniosłam poprzeczkę troszkę wyżej.

Paweł: KIEDY PŁYTA?

Elise: To temat rzeka… Nie chcę zbyt wiele mówić na ten temat, ale mogę zdradzić, że na początek nie będzie to longplay.

Paweł: W TAKIM RAZIE OSTATNIE PYTANIE… JAKA JEST PRYWATNIE ELISE?

Elise: Ironiczna, impulsywna, szczęśliwa, otwarta, i szalona. Przede wszystkim ekscentryczna… Jest również cholerną malkontentką jak na swój wiek. Chyba za poważnie i zbyt emocjonalnie podchodzi do życia i do muzyki. Kocha ludzi ale przybiera złą maskę, gdy tylko ktoś ją zrani. Ucieka wtedy w muzykę i wije tam swoje gniazdko. Taka jest ELISE.

Paweł: DZIĘKUJEMY ZA TEN WYJĄTKOWY WYWIAD I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW 

Elise: Ja również dziękuję i do zobaczenia na koncertach :)


Źródło: NewsDiscoPolo.info