Wyjątkowy wywiad z Helenką

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wyjątkowy wywiad z Helenką
Foto: YouTubePaweł: Kim jest Helenka?

Kinga: Wokalistką Emotikon smile młodą, wesołą, dziewczyną. To mój pseudonim artystyczny.

Paweł: Co robi Helenka, kiedy nie ma jej na scenie?

Kinga: Pracuje w Fitness Klubie Calypso na Ursynowie. Ćwiczy, nagrywa nowe kawałki i cieszy się życiem.

Paweł:  Zapewne wszyscy chcieliby dowiedzieć się jak zaczęła się Twoja przygoda z muzyką?

Kinga: Zaczęłam śpiewać, gdy byłam małą dziewczynką. Najpierw do blaszanego mikrofonu, który miał okropny pogłos, a potem już do prawdziwego. Śpiewałam razem z zespołem Tonika, zdobywając wiele nagród, także na festiwalach międzynarodowych.

Paweł:  Skąd pomysł na muzykę disco polo?

Kinga: Na ten pomysł wpadliśmy z moim producentem i „ojcem” projektu – Pawłem Gawlikiem. I tu, wyobraźcie sobie: on, punkrockowiec, gitarzysta KSU, a jednocześnie producent, za którym ciągną się liczne sukcesy i ja, dziewczyna, która do niedawna śpiewała Osiecką, postanowiliśmy zrobić coś zupełnie nowego! A ponieważ disco polo to muzyka najlepsza do zabawy, zdecydowaliśmy się właśnie na nią. No i się udało! Emotikon smile

Paweł:  Dlaczego akurat DJ? Co Cię skłoniło do współpracy?

Kinga: Poszukiwaliśmy jakiegoś przełamania do piosenki o lodach. Paweł wpadł na pomysł, żeby nagrać to z DJ Patrickiem B. Zaprosiliśmy go do współpracy i tak powstał nasz wspólny kawałek. Resztę nagrałam już sama.

Paweł:  Jakie jest Twoje marzenie związane z Disco Polo?

Kinga: Jest taka piosenka Tede, w której są słowa: być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją Emotikon smile Chcę dawać radość, relaks i zabawę! Mieć poczucie, że realizując się na scenie, daję olbrzymią energię ludziom, którzy mnie słuchają.

Paweł:  Wiemy że trwają prace nad płytą. Kiedy się ukaże? I co na niej usłyszymy?

Kinga: Ciągle intensywnie pracujemy nad utworami na płytę, chcielibyśmy zdążyć przed końcem roku, ale bardziej zależy nam nad tym, żeby materiał był dopracowany w każdym calu. Koncertowo mamy już dopiętych sześć kawałków: Weź mnie na lody, Biały Miś (nasz autorski utwór ? ), Wchodzę w to, Gra w kotka i myszkę oraz dwa covery: Małgośka i Lato. No i jest szał! Emotikon smile

Paweł:  Jak twój sukces wpłynął na postrzeganie przez Ciebie nurtu Disco Polo?

Kinga: Zawsze lubiłam disco polo i uważam, że to najlepsza muzyka do zabawy! Zatem mój pogląd się nie zmienił Emotikon smile cieszę się tylko, że ktoś mnie dostrzegł, docenił, a ja mogę robić to, co kocham!

Paweł:  Teraz trochę z innej beczki Dla kobiety usłyszeć że jest najseksowniejsza to ogromny komplement. Jak zareagowałaś jak dowiedziałaś się że jesteś najseksowniejszą wokalistką Disco Polo?

Kinga: Zrobiło mi się baaaardzo miło! Emotikon smile komplementów nigdy dość Emotikon wink

Paweł:  A jak radzisz sobie z nawałem informacji w sieci na swój temat? My nie znaleźliśmy żadnej krytyki, to oznacza że Masz ogromne szanse stać się jedną z gwiazd Disco Polo. Żeby nie powiedzieć że już nią jesteś

Kinga: Dziękuję! Oczywiście zainteresowanie mediów i ludzi jest bardzo sympatyczne, natomiast nie czuję się gwiazdą. Wiem tylko, że wszystko to, co się wokół mnie dzieje, skłania mnie do jeszcze cięższej pracy. Tak mają perfekcjoniści Emotikon smile

Paweł:  Nie boisz się że zaszufladkują Cię. To ta od ponętnych kształtów? Zrobiła karierę bo ma wygląd sex bomby.

Kinga: Dziękuję raz jeszcze za miłe słowa. Wygląd sceniczny to jedno, a głos to drugie. Była kiedyś wokalistka, która wyglądała pięknie, ale nie potrafiła śpiewać. Jej kariera trwała jeden sezon. Wiem, że za mną stoi przygotowanie wokalne. Wystarczy przyjść na koncerty i posłuchać. Dlatego nie boję się zaszufladkowania. Tym bardziej, że dla naszych fanów szykujemy trochę niespodzianek artystycznych.

Paweł:  Twoje plany na przyszłość?

Kinga: Chcę zaskakiwać, bawić się z publicznością, dawać radość i spełniać na scenie Emotikon smile

Paweł:  Dziękujemy za ten wyjątkowy wywiad dla naszego portalu. Życzymy samych sukcesów…

Kinga: Dziękuję bardzo! Pozdrawiam Was gorąco Misie Emotikon wink


Źródło: NewsDiscoPolo.info