Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Za jeden koncert bierze...

Zenon Martyniuk (52 l.) od wielu lat obecny jest w show-biznesie. Nie da się ukryć, że wokalista zespołu Akcent jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo w Polsce. Okazuje się, że za występ popularnej grupy i "króla disco polo" trzeba trochę zapłacić...

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Za jeden koncert bierze...
Foto: YouTubeZenon Martyniuk wraz z Mariuszem Anikiejem w 1989 roku założyli zespół Akcent i zrobili oszałamiającą karierę. Trudno bowiem odnaleźć kogoś, kto nie znałby chociaż jednego przeboju tej popularnej formacji.

Publiczność miała okazję bliżej poznać Martyniuka, gdy prezesem TVP został Jacek Kurski. Prezes TVP publicznie deklarował, że nie ma piękniejszej piosenki niż "Taką cię wyśniłem". Nie pozostało już nic innego, jak oglądać Zenka niemal na wszystkich festiwalach, organizowanych przez publicznego nadawcę.

Hity Zenka znają nawet ci, którzy głośno deklarują, że disco polo leży daleko poza ich listami przebojów. Piosenkarz wylansował m.in. "Przez twe oczy zielone", czy "Królową nocy". "Król disco polo" stał się tak popularny, że nakręcono o nim nawet film biograficzny "Zenek".

Mimo że produkcja nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, jak się spodziewano, to Martyniuk znów powrócił na pierwsze strony portali. Piosenkarz uznawany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego w Polsce.

Zenon Martyniuk nie ma spokoju w życiu prywatnym...

Głośno było również o jego życiu prywatnym. Jakiś czas temu portale plotkarskie rozpisywały się o kłopotach w małżeństwie Martyniuków. Zenon stanowczo jednak zdementował te plotki, przekonując, że jest z czasów, w których się "naprawia, a nie wyrzuca".

Sporo zamieszania narobił również syn Zenka, Daniel, który wielokrotnie wikłał się w skandale i problemy z prawem. Syn gwiazdora wielokrotnie zapewniał, że chce się zmienić, jednakże większość prób naprawy wizerunku prędzej, czy później - kończyło się jeszcze większą katastrofą.

Zenon Martyniuk nie może jednak narzekać na brak propozycji zawodowych. Rodzinne skandale nie odstraszają jego wiernych fanów, do których szczególnie przemawia disco polo. Jakiś czas temu gwiazdor, idąc z duchem czasu i modą w show-biznesie sprawił sobie nawet nowe zęby.

Słynący z dość nieśmiałego uśmiechu piosenkarz, z dumą prezentuje teraz swoje białe uzębienie. Jakiś czas temu Martyniukowie olśnili na ściance. Nie dość, że Zenek zaprezentował nowy uśmiech, to nie można było oderwać wzroku od Danuty, która zgubiła kilka nadprogramowych kilogramów i pozowała dumnie do zdjęć.

Wiadomo, ile kosztuje koncert Zenona Martyniuka!

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, za występ Martyniuka trzeba zapłacić niemałe pieniądze. "Plejada", powołując się na informacje Agencji Artystycznej "Luxart", podała, że za występ "króla disco polo" i grupy Akcent trzeba liczyć około 33 tysiące złotych.

W zestawieniu portalu Zenek jest na podium, bo więcej za koncert trzeba wyłożyć jedynie na Sławomira. Gwiazdor znany przede wszystkim z "Miłości w Zakopanem" publikę oczaruje za ok. 38 tys. złotych.

Spodziewaliście się takich kwot?

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info