Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - Zmiany w Wakacyjnej Trasie Dwójki

Wieloletni cykl koncertów, Wakacyjna Trasa Dwójki, który dostarczał niezapomnianych chwil i niezwykłej muzyki, w tym roku doświadcza niespodziewanej zmiany. Oficjalnie ogłoszono, że w 2023 roku nie odbędzie się kolejna edycja tej popularnej imprezy.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - Zmiany w Wakacyjnej Trasie Dwójki
Foto: Materiały prasoweRoztańczona Polska 2023 - Nowa Era Koncertów

Jednak, mimo tych smutnych wieści, organizatorzy nie pozostawili fanów bez alternatywy. Zamiast tradycyjnej Wakacyjnej Trasy Dwójki, wprowadzili zupełnie nową trasę koncertową o nazwie "Roztańczona Polska".

Roztańczona Polska to świeży cykl obejmujący osiemnaście wyjątkowych występów, które będą miały miejsce co tydzień w różnych miejscach w całej Polsce. Energetyczne występy i niezapomniana atmosfera gwarantowana.

Harmonogram Koncertów Roztańczonej Polski 2023

Pierwszy koncert trasy "Roztańczona Polska" odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Bogatyni, a finał zaplanowano na 30 września w Warszawie. Trasa obejmuje wiele miast, które będą miały okazję gościć tę muzyczną ucztę. Wśród odwiedzanych miejscowości znajdują się Gorzów Wielkopolski, Stalowa Wola, Łomża, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce i Wilno.

Transmisje na Żywo w TVP3

Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości osobiście uczestniczyć w koncertach "Roztańczonej Polski", TVP3 będzie transmitować na żywo relacje z tych wydarzeń w niedziele o godzinie 20:00. Dzięki temu, wszyscy będą mogli cieszyć się energetycznymi występami i niezapomnianą atmosferą koncertów w zaciszu swojego domu.

Odkryj Nowe Miejsca z Roztańczoną Polską

Wykorzystaj tę okazję i spędź wakacje na gorących koncertach, świętując razem z ulubionymi artystami. Trasa "Roztańczona Polska" gwarantuje mnóstwo emocji, tańca i muzyki, które wprowadzą nas w pełen letniej energii nastrój. To doskonała okazja, aby odkryć nowe miejsca, do których jeszcze nie zaprowadziła nas żadna inna trasa koncertowa.

Roztańczona Polska 2023 to innowacyjny cykl koncertów, który zastąpił tradycyjną Wakacyjną Trasę Dwójki. To niesamowita okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, zobaczenia największych gwiazd na żywo i odkrycia nowych miejsc w Polsce. Niezależnie od tego, czy będziesz obecny na koncertach na żywo, czy będziesz oglądał transmisje w TVP3, możesz spodziewać się niesamowitej atmosfery, energetycznych występów i niezapomnianych doświadczeń.


Źródło: NewsDiscoPolo.info