Vaniila Dance zespół na każdą okazję

Vaniila Dance to dwóch zwariowanych chłopaków Grzegorz oraz Szymon których udało nam się poznać już jakiś czas temu.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Vaniila Dance zespół na każdą okazję
Foto: Materiały prasoweImprezy z chłopakami z Vaniila Dance są zawsze energiczne i żywiołowe, pełne emocji czy też po prostu dobrej zabawy. Kierują się zawsze hasłem „albo grubo albo wcale!”.

Jak sami niejednokrotnie już mówili przy każdej okazji „z nami nie ma lipy!!!” Grają dla ludzi, a nie dla siebie, stąd też wielki szacunek do naszych odbiorców jak i staranie o pełen profesjonalizm i robienie muzyki z pasją, a nie z łaską.

Zespół muzyczny Vaniila Dance na polskim rynku muzycznym istnieje od 2012 roku. Od początku swojej działalności zespół wydał kilka singli oraz promocyjny krążek, na którym to znajdują się wszystkie dotychczasowe produkcje zespołu. Krążek ten również był nagrodą w naszym konkursie.
Zespół Vaniila Dance ma na swoim dorobku wiele świetnych i bardzo tanecznych numerów, które można usłyszeć w wielu radiach oraz portalach gdzie prezentowana jest muzyka disco & dance, natomiast klipy zespołu emitowane są na antenach:
Polo TV, TV Disco, ITV czy Disco Polo Music (Polsat).

Zespół Vaniila Dance zbierał wieloletnie doświadczenie występując na imprezach okolicznościowych oraz na wielu koncertach wraz ze znanymi zespołami z branży disco polo & dance takimi jak: After Party, Piękni i Młodzi, Diadem, Lukash, Q-bass, Mega Dance, Focus, Weekend, B-qll, Effect, Pudzian Band, Extazy, Basta, Faster, Dance Express, Kalimero, Tomasz Niecik, 4Ever, Camasutra, Bobi, Masters, Allegro Dance, Systematic, Dr.Maniana, Defis, Casandra, Shantel, Drossel.


Źródło: NewsDiscoPolo.info