Uduchowiona Małgorzata Godlewska maszeruje do Świątyni Opatrzności Bożej w kusej sukience

Odpowiednia stylizacja do kościoła?

Uduchowiona Małgorzata Godlewska maszeruje do Świątyni Opatrzności Bożej w kusej sukience
Foto: Małgorzata Godlewska / Źródło: InstagramMałgorzata Godlewska zaistniała w mediach jako 1/2 rozśpiewanego siostrzanego duetu. Chociaż z czasem Esmeralda postanowiła porzucić marzenia o wokalnej karierze na rzecz walk w oktagonie, Małgorzata wciąż nie rezygnuje ze swojej pasji i okazjonalnie prezentuje światy kolejną osobliwą interpretację kolęd czy pieśni patriotycznych.

W ostatnim czasie Małgorzata Godlewska wyjątkowo chętnie dzieliła się z mediami swoimi przemyśleniami, dając się poznać jako niespodziewany głos rozsądku w świecie show biznesu. W dobie epidemii koronawirusa na co dzień pracująca jako pielęgniarka celebrytka ochoczo apelowała o realne wsparcie polskich szpitali. Jakiś czas temu Godlewska wykorzystała też swoją popularność, aby zwrócić uwagę na problem homofobii.

Okazuje się, że nawet przy natłoku zawodowych i celebryckich obowiązków Małgorzata nie zapomina o rozwoju duchowym. Ostatnio paparazzi "przyłapali" celebrytkę zmierzającą do warszawskiej Świątyni Opatrzności Bożej. Podczas spaceru ulicami Wilanowa Godlewska wyglądała na skupioną i wyraźnie zamyśloną. Niestety uduchowiona Gosia najwyraźniej zapomniała, że wizyta w kościele wymaga odpowiednio przemyślanego ubioru.

Znana z zamiłowania do odważnych stylizacji celebrytka postanowiła nie rezygnować ze swoich upodobań i do świątyni pomaszerowała odziana w kusą czerwoną sukienkę z odważnym rozcięciem. Kreacja zdecydowanie nie pozostawiła zbyt wiele dla wyobraźni, przy okazji eksponując jej opalone nogi i dekolt.

Zobaczcie, jak uduchowiona Małgorzata Godlewska w kusej pozuje przed warszawską świątynią. Udana stylizacja?

Pudelek.pl