Tylko u nas! Wywiad z Wojciechem Kaczmarczykiem czyli Wojtek HIT | Zapraszamy

Wokalista udzielił nam bardzo ciekawego wywiadu, opowiedział o ... tego nie znajdziecie nigdzie indziej!

Tylko u nas! Wywiad z Wojciechem Kaczmarczykiem czyli Wojtek HIT | Zapraszamy
Foto: Materiały prasowePaweł Deluga: Jesteś młodym twórcą, ale skąd tak naprawdę się wziąłeś?

Wojtek HIT: Próbowałem w życiu już wielu rzeczy, które z showbiznesem są związane, prowadziłem duże koncerty, eventy i spotkania z gwiazdami jako konferansjer, prowadzę dość prężnie rozwijający się kanał na YouTube DO ROBOTY gdzie testuję co tydzień inną pracę - w każdej branży pracuję jeden dzień oraz tworzę w trakcie pracy videobloga opisującego zajęcia które wykonuję. Ale także pracuję dla telewizyjnej stacji muzycznej Disco Polo Music, gdzie rozpocząłem swoją karierę, prowadząc wakacyjny cykl programów Disco Wakacje, teraz kontynuuję pracę prezentera prowadząc muzyczny teleturniej Gwiazda vs Gwiazda.

Paweł Deluga: Jesteś konferansjerem, prezenterem, youtuberem więc skąd pociąg do muzyki?

Wojtek HIT: Zawsze uwielbiałem słuchać muzyki, chodzić na imprezy, uczęszczać na festwialach muzycznych i zawsze byłem pod wrażeniem pracy muzyków ich tras koncertowych i tego, że bawię się tym co robią. Nie mówię, że chciałem żyć jak oni, ale w związku z tym, że lubię bawić się swoim życiem postanowiłem stworzyć kawałek, opisujący trochę mnie, trochę moje życie, jako że jestem mega barwną postacią.

Paweł Deluga: O czym opowiada Twoja piosenka?

Wojtek HIT: Inspiracją było moje życie, a fragmenty tekstu spisywałem od roku, często przypadkiem. Tekst zwrotek napisaliśmy już bezpośrednio w studio.
Inspiracją głównego fragmentu refrenu „która godzina bejbe” był znajomy który wychąc z baru zwrócił się takim tekstem do koleżanki pytając o godzinę.
Później musiało być już romantycznie czyli „nie pytaj mnie w ogóle” jakoby godzina nie była teraz ważna oraz „zabiorę Cie na górę” – w wiadomym celu. Ale tu nagle zwrot akcji i „zrobię Ci drina  - szejker” oraz „bo jestem tutaj królem” co często pokazuję na swoim profilu na Instagramie (przerysowana forma samozwańczego króla) Zwrotki były czystym spontanem.

Paweł Deluga: Skąd pomysł na teledysk?

Wojtek HIT: Teledysk był produkcji oraz scenariusza mojego bardzo dobrego kolegi oraz operatora ze stacji Disco Polo Music, wykonany w pełni na greenscreenie. Nakręcenie go zajęło nam cały dzień zdjęciowy, a pełny montaż aż 2 miesiące czasu. W teledysku wystąpiła moja przyjaciółka Marietta Fiedor znana z telewizyjnego programu Love Island.

Paweł Deluga: Jakie plany na dalszą karierę?

Wojtek HIT: Nie chciałbym kończyć muzycznego epizodu, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej go rozbudowywać. Czuje się szczęśliwy tworząc takie kawałki jak ten, oraz moc uszczęśliwiać muzyką innych. Staram się już myśleć nad kolejnym utworem, tak aby utrzymać ciągłość w produkcji muzycznej. Jeszcze nie wiem o czym będzie kolejny klip i piosenka ale już wiem, że na pewno zrobię to niebawem.

Foto: Materiały prasowe

Paweł Deluga: Czy potrafisz śpiewać?

Wojtek HIT: Wielu o to pyta, ale zawsze odpowiadam podobnie, często ćwiczę pod prysznicem. Nie uważam się za piosenkarza ani za muzyka, choć zawsze chciałem umieć grać na jakimś instrumencie. Uwielbiam bawić się muzyką, tworzyć i inspirować innych. Myślę, że z czasem i możliwości pokażę.

Paweł Deluga: Jakie jest Twoje największe marzenie?

Wojtek HIT: Zazwyczaj to ja na koncertach zapowiadam gwiazdy na scenie, ja zabawiam, publiczność, opowiadając o zespołach o tym kto za chwilkę wystąpi. Chciałbym, aby kiedyś konferansjer zapowiedział oraz przedstawił moją osobę na scenie.

Paweł Deluga: Największy życiowy sukces?

Wojtek HIT: Największym, dotychczasowym życiowym sukcesem nie jest moja piosenka, nie jest to 30 milionów wyświetleń na moim koncie YT, ani to że prowadzę program w TV. Największym sukcesem jest mój mały roczny synek. Bo najważniejsza jest rodzina. To właśnie dla niej robi się to wszystko, aby na stare lata usiąść i mieć co wspominać.

Foto: Materiały prasowe

Paweł Deluga: Czego życzysz słuchaczom i Twoim odbiorcom i naszym czytelnikom?

Wojtek HIT: Z całego serca życze tego aby odbierać życie z większym dystansem. Od wielu lat, spotykam się z hejtem oraz mało konstruktywną bezpodstawną negatywną opinią. Uważam, że powinniśmy szanować prace drugiej osoby, jej pasje i marzenia. Tego też nauczyło mnie tworzenie mojego kanału testując różne prace innych ludzi. Nie ważne czy to kasjerka, sprzątaczka, czy człowiek pracujący przy śmieciarce. Każdy powinien dostać od nas taki sam szacunek na jaki my zasługujemy. Kochajmy się, szanujmy, słuchajmy dobrej muzyki i róbmy dzieci :)

Paweł Deluga: No cóż ... dziękujemy Ci za ciekawy wywiad oraz życzymy Ci powdzenia w dalszej karierze piosenkarza :)

Wojtek HIT: Dziekuję i pozdrawiam Waszych czytelników i do zobaczenia na koncertach