Top Girls nie zwalnia tempa po zmianach składu. Zobacz teledysk "Róże i Różowe Tulipany"

Na początku września okazało się, że w discopolowej grupie Top Girls doszło do rozłamu. Po odejściu Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz u boku Justyny Lubas pojawiły się dwie nowe wokalistki: Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. Do sieci trafił już trzeci klip nagrany w nowym składzie - "Róże i różowe tulipany".

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Top Girls nie zwalnia tempa po zmianach składu. Zobacz teledysk "Róże i Różowe Tulipany"
Foto: InstagramNa początku września Top Girls poinformowały swoich fanów o personalnych zmianach w składzie. Wydały oświadczenie, z którego wynika, że już od stycznia dwie wokalistki wiedziały o swoim odejściu.

Za Angelikę Żmijewską i Paulę Karpowicz u boku Justyny Lubas pojawiły się Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Dwie byłe już wokalistki Top Girls stworzyły już grupę Topky, która zadebiutowała singlem "Szpilki".

 

W nowym składzie Top Girls w krótkim czasie wypuściły teledyski "Było minęło" (1,2 mln odsłon) i "Dotyk twój" (ponad 300 tys.). Teraz do sieci trafiło kolejne wideo nagrane do piosenki "Róże i różowe tulipany".

Top Girls po rozłamie - zobacz teledysk "Róże i różowe tulipany"

Autorem nowego utworu jest Emil Łukasz Toczyski (muzyka, tekst), któremu przy pisaniu słów pomagały wszystkie wokalistki Top Girls.

Zespół działa od 2015 r., a w dorobku ma występy na najważniejszych imprezach disco polo i dance, jak m.in. Roztańczony PGE Narodowy czy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.


Źródło: NewsDiscoPolo.info