Teresa Werner ze Sławomirem! Teledysk do "All Inclusive"

Gwiazda "Koncertu życzeń z Teresą Werner" w Polo TV gościnnie pojawia się w najnowszej piosence Sławomira. I choć nie było jej na planie teledysku, to możemy ją w nim oglądać. Jak to możliwe?

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
Teresa Werner ze Sławomirem! Teledysk do "All Inclusive"
Foto: Materiały prasoweTeresa Werner to jedna z najbardziej znanych osobistości wywodzących się ze Śląska. Gwiazda Polo TV jest tam szczególnie popularna, dlatego nie mogło jej zabraknąć w teledysku, którego akcja dzieje się - choć we fragmencie - na Śląsku.

Teresa Werner w teledysku "All Inclusive" Sławomira

Mimo wszystko wokalistka nie wzięła udziału w żadnych zdjęciach do teledysku - pojawia się jedynie na początku teledysku, na szafce górnika, który "wyjeżdża" na wakacje. Fan wokalistki w teledysku przesyła całusa jej zdjęciu, wiszącemu w szafce.

Teresa Werner w ostatnim czasie gościła w swoich programach Sławomira, a także wspiera jego żonę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz w występach w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami".

Fani zachwycają się też formą gwiazdy przy jej ostatnich zdjęciach z wakacji w Turcji. "Pani wszędzie pięknie wygląda", "Piękno, uroda, wdzięk, subtelność, zmysłowość to cechy Pani osobowości", "Zjawiskowo" - chwalą w komentarzach.

Teresa Werner. Kim jest?

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

- W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół "Śląsk" był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał - wspominała w rozmowie z Interią.


Źródło: NewsDiscoPolo.info