„Taneczny Karnawał” – Sławomir, Rednex, Classic, Babsztyl i inni

Po raz pierwszy w tej części Polski, w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot, odbędzie się wydarzenie karnawałowo – taneczne z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i gości z zagranicy. Już 15 lutego zapraszamy na „Taneczny Karnawał”. Zabawę rozkręcą znakomite zespoły muzyczne: SŁAWOMIR, CLASSIC oraz REDNEX ze Szwecji, łączące disco, elektroniczną muzykę taneczną, folk i country dance.

0
Taneczny Karnawał
Taneczny Karnawał - Sławomir, Rednex, Classic, Babsztyl i inni / Foto: Materiały prasowe

Tego wieczoru potańczymy przy największych przebojach Sławomira (m.in. „Miłość w Zakopanem”, „Ty mała znów zarosłaś”), zespołu CLASSIC (m.in. „To nie przyjaźń, tylko miłość”, „Daj mi znak”) oraz Rednexu (m.in. „Cotton Eye Joe”, „Spirit of the Hawk”), które zdobyły ogromną popularność słuchaczy i grane były we wszystkich dyskotekach!
Obejrzymy również show pn. „Taneczny Piknik Country”. Tu największe przeboje wykonają m.in.„Babsztyl”, „Zayazd”, oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz, Joanna Dove, a o oprawę taneczną zadba Strefa Country.

Taneczny Karnawał
Taneczny Karnawał – Sławomir, Rednex, Classic, Babsztyl i inni / Foto: Materiały prasowe

Obok ogromnego parkietu na gości czekać będzie strefa gastronomiczna w ERGO ARENIE, gdzie w przerwie między występami artystów będzie można złapać oddech i skorzystać z bogatej oferty dań i napojów. To będzie najlepsza zabawa sezonu – nie pozostaje nic innego, jak już dzisiaj zarezerwować czas i bilety na to wydarzenie!
Zapraszamy na największy show tegorocznego karnawału, połączony z prawdziwie żywiołową zabawą w ERGO ARENIE, w sobotni wieczór 15 lutego!
loading...

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj