Syn Zenona Martyniuka zapowiada walkę o córkę! Muzyk i jego żona nie chcą o tym słyszeć!

0
Syn Zenona Martyniuka
Syn Zenona Martyniuka zapowiada walkę o córkę! Muzyk i jego żona nie chcą o tym słyszeć! / Foto: Facebook

Najpierw huczny ślub, a potem huczne awantury w domu syna króla disco polo – tak w skrócie można opisać to, co działo się na przestrzeni ostatnich miesięcy w rodzinie Martyniuków.

Po awanturze ze swoją świeżo upieczoną, w dodatku ciężarną żoną, Daniel uznał, że nie chce z nią być, ale zmienił zdanie, gdy na świat przyszła Laura. Małżonkowie pogodzili się po wielu tygodniach walk i w końcu wydawało się, że wszystko się ułożyło.

Nic bardziej mylnego, po okresie błogiej ciszy, syn wokalisty zabrał głos w mediach społecznościowych i oświadczył, że nie ma zamiaru dłużej być z Eweliną.

„Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d***e ją mam” – mówił do telefonu.

Po raz kolejny sugerował również, że Ewelina nie była z nim szczera w kwestii stosowania antykoncepcji i to dlatego zaszła w ciążę.

„Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F**k off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko?” – mówił.

Stwierdził również, że przed zajściem w ciążę znał Ewelinę zaledwie 1,5 miesiąca. Nie szczędził też słów krytyki pod adresem teściowej, której zresztą już nie pierwszy raz ma coś do zarzucenia, a rodzinny domżony nazywał „domem pełnym psycholi”.

Z postawy syna nie jest zadowolony ani ojciec, ani matka.

„Zenek jest wściekły na syna i się nie odzywa. Jedynie Danusia może teraz coś zdziałać. Daniel jest z nią bardzo związany i liczy się z jej zdaniem. Przecież to ona ustalała szczegóły ślubu, jeżdżąc do Wielkopolski, do rodziny synowej” – mówi w rozmowie z „Super Expressem” znajomy rodziny Martyniuków.

Daniel jednak chyba nie chce nawet o tym słyszeć, bo już planuje walkę o córkę.

„Chcę wyjechać z Białegostoku, nic mnie tu nie trzyma. Nie wiem, czy to będzie Warszawa czy może Portugalia, ale ponoć tam jest drogie życie. Ostatnio przyszła mi do głowy Chorwacja i własny biznes – firma czarterowa” – snuje plany na przyszłość Daniel w rozmowie z serwisem Pudelek.

To właśnie w tej samej rozmowie wyjawił swoje plany względem Laury.

„Rozwód chcę wziąć za porozumieniem stron. Zazwyczaj jest tak, że dziecko zostaje przy matce, ale ja chcę zabrać Laurę do siebie” – wyjawił szczerze.

Winą za rozbicie jego małżeństwa obarcza nie Ewelinę, a jej matkę. Ponoć to ona od początku wtrącała się we wszystko, przez co młodzi nie mogli ułożyć sobie życia po swojemu. Wygląda na to, że sprawa szybko się nie zakończy i szykuje się sądowa batalia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj