Syn Zenona Martyniuka odwołał rozwód?!

0
Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód! Szokujące doniesienia!
Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód! Szokujące doniesienia!

Huczny ślub syna gwiazdora disco polo odbył się jesienią ubiegłego roku. Daniel i jego ukochana oczekiwali wówczas dziecka.

Niestety, już kilka miesięcy po ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się niepokojące informacje na temat relacji małżonków.

Na początku roku wybuchł skandal, o którym głośno było w całym kraju. Media donosiły, że między Danielem a jego ciężarną wówczas żoną doszło do poważnej kłótni, która skończyła się interwencją policji.

Wtedy wyszło też na jaw, że małżonkowie nie mieszkają razem, a Daniel ma niezbyt miłe relacje z teściową.

W lutym para została rodzicami, co na chwilę miało polepszyć ich relacje. Niedawno jednak znów pojawiły się pogłoski, że syn „króla disco polo” wcale nie jest szczęśliwy w małżeństwie i chce rozwodu.

Czyżby wszystko przemyślał i wycofał się z tego pomysłu? Jak dowiedział się „Fakt”, do sądu dotąd nie wpłynęły papiery rozwodowe.

„Nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami” – powiedziała tabloidowi rzeczniczka sądu w Białymstoku.

Co więcej, ponoć syn Zenona ma nadzieję, że jednak uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

„Daniel nie chce na razie rozwodu, bo wierzy, że ich rodzinę można uratować. A nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew” – powiedziała tabloidowi osoba z jego otoczenia.

Myślicie, że ten związek ma szansę na przetrwanie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj