NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Suski: Wokalista disco polo stracił dom w pożarze. Ruszyła zbiórka

Kamil Kevin Suski z discopolowego zespołu Suski w pożarze stracił swój dom w Przybówce (woj. podkarpackie). Jego przyjaciele z grupy Rompey rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na pomoc koledze.

Kamil Kevin Suski stracił dom w pożarze / Foto: Oficjalna strona zespołu
0 206

- Reklama -

Lokalne media podają, że pożar wybuchł w jednym z pokojów od nieszczelnego piecyka. Dom w Przybówce (woj. podkarpackie) był znany w okolicy, bo Kamil Kevin Suskiz zespołu Suski(„Opel w gazie”!) co roku na Boże Narodzenie dekorował go ponad 50 tys. lampek choinkowych.

Na miejsce przybyło sześć zastępów straży pożarnej. Pomimo szybkiej reakcji, już po przyjeździe pierwszych zastępów pożar był na tyle rozwinięty, że nie udało się uratować tego, co znajdowało się wewnątrz. Dom nie nadaje się też do ponownego zamieszkania.

W spalonym domu mieszkał Kamil Kevin Suski ze swoją dziewczyną.

Koledzy wokalisty z zespołu Rompey („Moja Góraleczko”) uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy – po trzech dniach udało się jednak zgromadzić zaledwie 652 zł (z zaplanowanych 20 tys. zł).

Na wsparcie poszkodowani mogą liczyć także ze strony gminy.

„Uruchomiliśmy już pełne procedury administracyjne w celu pomocy pogorzelcom. Niebawem dostaną środki finansowe, przeznaczone w takich sytuacjach na najpotrzebniejsze artykuły” – powiedział portalowi krosno112.pl wójt gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Kamil Kevin Suski jest wokalistą zespołu Suski, znanego na scenie disco polo z utworów „Dam po ślubie” czy „Po kielichu”.

Suski występował także w kilku programach telewizyjnych („Gry małżeńskie” w Polsat Cafe, „Druga twarz” w TTV).

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Interia.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.