NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów

16 kwietnia br. z inicjatywy spółki MARYWILSKA 44 startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów, którego celem jest promocja początkujących artystów sceny disco polo. Pięć zespołów wyłonionych w I etapie konkursu, powalczy o zwycięstwo podczas urodzinowej imprezy Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, która odbędzie się 15 czerwca br. na warszawskiej Białołęce. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 maja br.

Startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów
0 228

- Reklama -

Już po raz czwarty spółka MARYWILSKA 44 daje zespołom oraz solistom szansę zaprezentowania się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w stolicy – IV Festiwalu Disco Polo, organizowanego z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka. Wstęp jest bezpłatny.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich publiczność pod sceną rozgrzeją topowe zespoły Disco Polo. Wśród nich: After Party, Power Play, Łobuzy, Playboys oraz grupa Piękni i Młodzi. Imprezę niezmiennie poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Przegląd Młodych Talentów MARYWILSKA 44 to konkurs, skierowany do muzyków poruszających się w nurcie disco polo. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności. W ciągu ostatnich lat konkurs zyskał dużą popularność i cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród zespołów chcących spróbować swoich sił w przeglądzie, jak i internautów – w ubiegłym roku w internetowym głosowaniu wzięło udział blisko 500 tys. osób.

Jak wziąć udział w konkursie?

Należy do dnia 28 maja 2019 roku przesłać na adres promocja@marywilska44.waw.pl plik
z nagraniem audio video z utworem muzycznym, o następujących parametrach:

  1. czas nagrania powinien być nie krótszy niż 45 sek. i nie dłuższy niż 60 sek.
  2. zalecana rozdzielczość i proporcje obrazu (do wyboru):
  • 2160p: 3840 x 2160
  • 1440p: 2560 x 1440
  • 1080p: 1920 x 1080
  1. format pliku zgodny z wytycznymi portalu YouTube

https://support.google.com/youtube/troubleshooter/2888402?hl=pl&ref_topic=2888648

Przesłane nagrania zostaną opublikowane na stronie www.marywilska44.waw.pl i wezmą udział w głosowaniu internautów.

 

Finał konkursu

Trzy zespoły, które uzyskają największą liczbę głosów internautów oraz dwa zespoły wybrane przez jury, przejdą do kolejnego etapu konkursu i wystąpią na scenie IV Festiwalu Disco Polo walcząc tym samym o tytuł Najlepszego Młodego Talentu Sceny Disco Polo MARYWILSKA 44 oraz nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł brutto.

Więcej informacji o konkursie w regulaminie IV edycji Przeglądu Młodych Talentów MARYWILSKA 44 na stronie www.marywilska44.com.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Artykuł sponsorowany

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.