Spektakularna metamorfoza Sławomira. "To chyba jego młodszy brat"

Nowe zdjęcie Sławomira mocno zaskoczyło jego fanów. Wokalista świętował rozpoczęcie sezonu, ale uwagę internautów przykuło coś innego.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Spektakularna metamorfoza Sławomira. "To chyba jego młodszy brat"
Foto: InstagramSławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego sylwestrowego przeboju "Miłość w Zakopanem"

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce".

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

Teraz gwiazdor zaskoczył swoich fanów, ponieważ oprócz wąsa na jego twarzy pojawiła się również bujna broda. Na zdjęciu wokalista pozuje, trzymając w rękach dwie duże ryby.

"Cześć, tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem, a Wy?" - napisał pod fotografią.

Fani największą uwagę zwrócili jednak nie na zdobycze, a na metamorfozę Sławomira. "To nie Sławomir!", "Z ciebie niezły szczupak się zrobił", "A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat", "Jaki przystojniak" - pisali w komentarzach.

W poprzednich latach Sławomir z Kajrą wypoczywali m.in. w Tajlandii, na egzotycznych Malediwach i Zanzibarze. Wprawdzie na najnowszym zdjęciu pojawiło się oznaczenie Mazury, choć fani od razu zauważyli, że za wokalistą widać palmy, a w Polsce okres ochronny na szczupaki obowiązuje w dniach 1 stycznia do 30 kwietnia.


Źródło: NewsDiscoPolo.info